ویژه کنید
عکس و تصویر مافیا های هالیوود: ۱- مافیای سیاهان: این مافیا باعث می‌شود که تقریباً در همه فیلم ...

مافیا های هالیوود:


۱- مافیای سیاهان:
این مافیا باعث می‌شود که تقریباً در همه فیلم های هالیوودی کاراکتر های سیاهپوست حضور حتمی داشته باشند، این مافیا در حالت عادی مشکلی ایجاد نمی‌کند بلکه گاهی مفید واقع می شود، اما گاهی این مافیا باعث می شود که نقش کاراکتر های اصیل سفیدپوست به صورت سیاهپوست ایفا شود که اصلاً خوب نیست و یک عیب محسوب می شود.

۲- مافیای فمنیسم:
این مافیا نیز عملکردی مانند مافیای سیاهان دارند و باعث می‌شود که کاراکتر های زن در فیلم ها حضور حتمی داشته باشند، در حالت عادی این مافیا مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی گاهی تغییر جنسیت درمورد یک کاراکتر اصیل مرد اتفاق می افتد که این اصلاً خوب نیست و عیب بزرگی برای یک فیلمنامه به حساب می‌آید.

۳- مافیای گلاد:
وظیفه اصلی این مافیا ترویج ناهنجاری اجتماعی همجنسبازی است و کاراکتر های همجنسباز را به اجبار در فیلمنامه ها جای می دهد، این مافیا برخلاف دو مافیای قبلی فعالیت هایش از ریشه غلط بوده و در کل باعث ترویج انحرافات جنسی و اخلاقی می‌شود، علاوه بر این همجنسباز به تصویر کشیدن کاراکتر های اصیل بدتر نیز هست.
امروزه این مافیا فعالیت های خود را فرا تر از سینما انجام می‌دهد و هدفش طبیعی جلوه دادن انحرافات جنسی و اخلاقی نزد عامه مردم جهان است و بودجه آن مستقیماً از دولت آمریکا تأمین می‌شود.

۴- مافیای یهود:
همان طور که از نام این مافیا پیداست، مربوط به یهودیان می‌شود و طبق معمول سعی در مظلوم نمایی افراطی یهودیان دارد و در همین راستا کاراکتر های یهودی در فیلم و سریال ها حضور می‌یابند و معمولاً این کاراکتر ها نشانه هایی از دو ویژگی مشهور آن ها یعنی "مظلوم نمایی" و "خود برتر بینی" در خود دارند.
فعالیت های این مافیا به این محدود نمی‌شود و بسیار از فعالیت های پشت‌پرده نیز دارد که اطلاعات دقیقی از آن در دست نیست.

۵- سایر مافیا های نوپا:
سایر مافیا های کوچک تر نیز در حال رشد هستند که از آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مافیای مسلمانان، مافیای پانک، مافیای شرق، مافیای پوچ‌گرایی و ...
#بخون

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...