ویژه کنید
عکس و تصویر ‍ 🔴 آشیخ، توهم! 🔸 شبه‌رسانه‌ای به نام #آمدنیوز، طی سال‌های اخیر با پشتیبانی مالی، ...

‍ 🔴 آشیخ، توهم!

🔸 شبه‌رسانه‌ای به نام #آمدنیوز، طی سال‌های اخیر با پشتیبانی مالی، معنوی و رسانه‌ای سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، فرانسه‌ و سعودی بارها و بارها به اسلام، نظام اسلامی، رهبر انقلاب، شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، علما و بزرگان و روحانیت، سپاه پاسداران، شورای نگهبان و .. اهانت کرده و انواع دروغ، تهمت‌ و افترا را در فضای جامعه نشر داده، عملاً ساخت بمب‌ دست‌ساز و کوکتل مولوتوف را آموزش داده و مردم را به آشوب دعوت می‌کرد. در آشوب‌های سال۹۶ نیز میانداری کرده.

🔹 این شبه‌رسانه البته همزمان از روحانی رئیس دولت، علوی وزیر اطلاعات و برخی اعضای دولت علناً و صریحاً حمایت می‌کرده و متقابلاً رئیس دولت در ماجرای بازداشت برخی مرتبطین با این شبه‌رسانه جاسوسی از آن دفاع می‌کند: "مگر آمدنیوز چه خط قرمزی را رد کرده که قوه قضائیه مرتبطین با آن را بازداشت می‌کند" و وزیر اطلاعات هم می‌گوید: "آمدنیوز ضدانقلاب فاحش نیست"!

🔸 حالا چگونه ربیعی و رئیس‌اش که با حمایت‌ آشکارا و پنهانی از آمدنیوز خود را در جایگاه متهم قرار دادند، بعد از دستگیری #روح‌الله_زم انتظار تبرئه دارند؟ اتقوا من مواضع التهم؛ آشیخ تو هم!/حالا انتظار تبرئه نداشته باشید!

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...