ویژه کنید
عکس و تصویر به نام خدا بر اساس آموزه های قرآن ، هاروت و ماروت دو فرشته بودند ...

به نام خدا
بر اساس آموزه های قرآن ، هاروت و ماروت دو فرشته بودند که در عصر حکومت حضرت سلیمان علیه السلام به زمین آمدند تا علم جادو را به شیوه صحیح به مردم بیاموزند.
دلنوشته زیر قسمت اول از دلنوشته ای است که هر چند اصل آن ریشه ای تاریخی دارد اما گفتارها ساخته و پرداخته ذهن نویسنده است:
تو میدانی هاروت که ما نیامدیم اینجا تا آدمیزاد را اگر بد است بدتر کنیم! ما آمدیم چون آدمیزاد از عمق جان میخواست.
اما هاروت جانم! راستش را بخواهی ، هنوز با اینکه هزاران سال از آن واقعه ؛ همان واقعه ی «إنّی جاعِلٌ فی الأرضِ خَلیفةً» می گذرد ، اما هنوز من نمی توانم انسان را باور کنم!!
در عمرم موجودی به شگفتی او ندیده ام و از آن بدتر ، آن همه محبت خداست به او!!
می دانی چیست هاروت؟ آدمیزاد خیلی عجیب است ، در محراب ضجّه ی « هَب لی کَمالَ الإنقِطاعِ إلیک» می زند و ساعتی بعد ، در سینه اش این آتشِ عشقِ دیگر انسانی است که شعله می کشد!!
جالبش را می دانی کجاست؟ این است که خدا ، هم این عشق را می پذیرد و هم آن را دوست دارد!!
اما هاروت جانم ! به عشقم به جبرائیل سوگند که من دیگر نمی توانم میان آدمیزاد ها زیست کنم ، که من گریزانم از کودکی که دستان کوچکش در دستان مادرش است ، یا دخترک جوانی که در کنار پسرکی قدم می زند!
هاروت جانم ، این چه موجودی است؟؟ اَه ، اصلا فکرش هم عصبانی ام می کند!!
یک وقت فکر نکنی حسودیم میشود ها!! البته چرا! حسودیم می شود ، کاش من و تو هم می شد که عاشق شویم ، کودکی باشد و دونفری دستهای کوچکش را در دست بگیریم! کاش میشد ...
یادت هست آن روزی که یواشکی آدم و حوّا را در آن تکه از بهشت زیر چشمی نگاه می کردیم؟ از همان روز ، همان موقع که آدم قربان صدقه ی حوا می رفت من «ای کاش» هایم شروع شد.
ادامه در پست های بعد.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...