ویژه کنید
عکس و تصویر 🔴 بعضی از سایت ها و کانال های تلگرامی به صورت همزمان بعد از گران ...

🔴 بعضی از سایت ها و کانال های تلگرامی به صورت همزمان بعد از گران شدن بنزین در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ همسو با دولت سخنانی از رهبری در مورد بنزین را انتشار می‌دهند تا گران کردن بنزین را تصمیم نظام و رهبری معرفی کنند...و بدین ترتیب مردم را نسبت به نظام و رهبری بدبین می‌کنند...
🔹 این سیاست همان سیاست اموی و بنی‌امیه‌ای است.. سیاست معاویه بر علیه علی علیه‌السلام هم همینگونه بود...

🔸 با اینکار هزینه کار ها و هزینه اقداماتشون رو از همین الان به صورت هماهنگ دارن گردن رهبری میندازن! مثل برجام

🔹 تاریخ گران شدن بنزین 1398/08/23

🔸 تاریخ سخنرانی رهبر1397/06/07
بیانات در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت:
....حالا در داخل کشور هم یکی از مشکلات بزرگ ما از این به‌اصطلاح به نظر من بد استفاده کردن از ظرفیّتهای داخلی، مصرف بالای بنزین در داخل است؛ آن روز ایشان به من گفتند که روزانه ۱۰۵میلیون لیتر مصرف بنزین کشور است؛ حالا یک جای دیگر من خواندم در یک گزارشی که بیشتر است، ۱۲۰ میلیون [لیتر]. حالا، ۱۰۵ میلیون لیتر! چرا؟ چرا باید این‌قدر ما مصرف بکنیم؟ یک دوره‌ای مسئولین توانستند مصرف روزانه را برسانند به حدود ۶۵ میلیون لیتر، یعنی کمتر از ۶۵ میلیون لیتر؛ شد این کار؛ البتّه خود آنها بعداً خرابش کردند، لکن این کار ممکن است، این کار میشود، شدنی است، راه‌هایی وجود دارد، دنبال کنید آن راه‌ها را، با قدرت پیش بروید. حالا ممکن است یک تعدادی -آدمهایی یا هر خانواده‌ای که پنج ماشین دارند و مصارف زیاد دارند- ناراحت بشوند؛ خب بشوند! از این ۱۰۵ میلیون لیتر در روز، چقدرش دست آحاد مردم و اکثریّت مردم کشور می‌افتد؟ یعنی اینها به نظر من یک چیزهای مهمّی است؛ جلوی این را بگیرید، نگذارید. بخش عمده‌ای‌ از این به عهده‌ی وزارت نفت است و [نیز] مجموعه‌ی دولت؛ باید روی این تصمیم‌گیری کنید و نگذارید. بحث مدیریّت اقتصادی دولت هم یک نکته است و اینها همه ابعاد گوناگون مدیریّت است. حالا حرف در این زمینه‌ها زیاد است، دیگر نمیخواهیم طولانی صحبت کنیم.
-----------------
🔴 در تمام این سالها هیچ فردی به اندازه رهبری قائل به اجرای قانون و حمایت از برنامه های مسئولان در چهارچوب قانون نبودند!
شاید مطلوب ما این بود یا انتظار داشتیم که ایشون مثل دیکتاتورها پشت تریبون قرار بگیرن و بگن این طرح رو همین الان ملغی کنید!
اما اتفاقاً تبعیت از قانون و نشان دادن آن در همچین مواقع سخت و پیچیده ای هنر میخواد و عیار افراد مشخص میشه!
ایشون هر کاری رو از مجرای قانونی آن میخوان که اجرا بشه، در غیر اینصورت بدعت جدیدی خلق میشه که در آینده به عنوان الگو و رویه موجب بلبشو خواهد شد!
شک نکنید اگه الان مجلس تصمیم به لغو این مصوبه سران قوا بگیره، ایشون حمایت خواهند کرد! حتی اگه مجلس به عدم کفایت سیاسی روحانی رای بده بازم حمایت میکنن!
موضع ایشون حمایت از موضوع خاصی نیست، حمایت و تبعیت از قانونه، این خیلی مهمه!
#نفس_عمار #باز_آی
👇 👇 👇 👇
یه چیز جالب بگم که کلا از خودمون ناامید بشیم

سه نفر توی جلسه حضور داشتن که دو تاشون به گران شدن بنزین رای دادن که اون دو تا لاریجانی و روحانی بودن که هر دوتاشون رو ما رای دادیم‌ ولی اونا به ضرر مردم کار کردن.

اون یکی که رئیسی بوده رو رهبر انتخاب میکنه و اونم به نفع مردم با گرانی مخالفت کرده‌.

بریم یه خورده توی خلوت فکر کنیم که توی انتخابات دقیقا حرف کی رو داریم گوش میدیم. از این ژست های روشنفکری دائما منتقد هم دست برداریم و یه مقدار خودمون روسرزنش کنیم

🔸 #نفاق شاخ و دم داره؟ باور کنید خیلی ها با همین پیامها خام میشن.. مردم رو روشن کنید از تزویر این جماعت🙏

🔸 از این پس مراقب اثار مخرب انگشتان خود باشیید بدانید به کی رای می دهید

#میلاد_پیغمیر_اکرم_سال_مصادف_با_عیدی_دولت
#اهداف_دولت #روحانی_از_سهمیه_بندی_مجدد #بنزین
#چپاول #نفت #اعتراضات #عراق #لبنان #امنیت #گرانی #یارانه #اقتصاد #روشنگری #بنزین #بنزین_گران_شد #گرانی_بنزین #میدان_بزرگ_نفتی #بنزین #انتقاد_رهبر_به_مصرف_بنزین #گرانی #یارانه #اقتصاد #جنگ_روانی #جنگ_رسانه #اصلاحات #دزد #فقرا #لاریجانی #مجلس #رئیسی #رهبر #جانم_فدای_رهبر #رهبری #انقلاب #چادر #روحانی #رئیس_جمهور #قوه_قضاییه #خامنه_ای #اینترنت #نت #اعتراض #اعتراضات #بانک #شیراز #تهران #قم #مشهد #اهواز #آبادان #خوزستان #بوشهر #بندر #اصفهان #کرج #مشهدیا #تهرانیا #شیرازیا #بانک #بانکا #آتیش #نفت #بنزین #سارا #آبان۹۸

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...