ویژه کنید
عکس و تصویر ✓ در اوج بی‌تدبیری! ۱. متاسفانه دولت (بی) تدبیر طرح افزایش یکباره‌ی قیمت بنزین رو ...

✓ در اوج بی‌تدبیری!

۱. متاسفانه دولت (بی) تدبیر طرح افزایش یکباره‌ی قیمت بنزین رو بی هیچگونه پیوست اطلاعاتی و امنیتی به مرحله اجرا درآورده، به نحوی که حتی اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی - بغیر از شخص جناب #لاریجانی - بی خبر از ماجرا، و همزمان با اجرای طرح، متوجه مسئله‌ی پیش رو شدند. (فعلا کاری به موضوع مجلس نداریم!)


۲. ماجرای بوجود آمده رو کاملا برنامه ریزی شده بدونید و #فتنه‌ ی موجود، به ظن بعضی! اصطلاحا تنها یک انتقال کد و اعلام هشدار به #شورای_نگهبان، مقام معظم رهبری و کلیت مجموعه‌ی نظام قابل معناست که یعنی در صورت اصرار نظام به برخورد با بعضی مفاسد یا ادامه مخالفت با خواسته‌ها، هزینه‌ی بیشتری به #نظام قابل تحمیل هست!


۳. اگر از جانب رهبری با طرح #افزایش_قیمت_بنزین مخالفتی اعلام میشد، مطمئنا فتنه‌ی عمیق‌تری شکل می‌گرفت. چراکه تصمیم و تصویب شکل گرفته، نتیجه‌ی سران سه قوه بوده، و برابر قانون، اگر رهبری مخالفتی رو اعلام می‌داشتند، بمعنای مخالفت با #قانون بوده. و طبعا پس از چنین تصمیمی، #دولت هم ملزم به اجرای قوانین نمی‌بود! و از طرفی چنین ادعایی شکل می‌گرفت که همواره طی این مدت، دولت عملا بی اختیار در تصمیم بوده و صرفا اجرا کننده‌ی فرامین نهاد رهبری بوده و نتیجه موجود، حاصل تدابیر و سیاست های رهبری نظام هست ولاغیر!


۴. نکته اینکه اگر #رهبری موافقت میفرمودند و عبارت ٫من تخصصی در این حوزه ندارم٫ رو مطرح نمی‌فرمودند، اینطور به ملت القا میشد که رهبری، همان مقام و شخصی هست که خواستار اجرای چنین طرحی بوده و وضع موجود، نتیجه‌ی سیاست و تصمیم رهبری نظام هست.


۵. لطفاً مراقب باشیم؛ هنوز فتنه‌ی اکبر شکل نگرفته! اما مسئله درحال پی‌ریزی و تکمیل شدن پازل هست و بزودی با ورود به زمان عرصه #انتخابات ، تحولات و مسائل بیشتری رو شاهد خواهید بود. از احتمال افزایش قیمت آب، برق، گاز، تلفن، گازوئیل و... تا قطع و وصل یا کسر مبلغ یارانه و طرح کمک معیشتی خانوار، تا القای شوک سیاسی جدید در پوشش اعلام فساد ‌های عجیب و ایجاد دوقطبی کاذب و یا حتی ایجاد چالش گسترده در حوزه سیاست خارجی ، مشابه ماجرای پذیرش برجام و لوایح چهارگانه‌ و...


🔰 امام خامنه‌ای: هیچ انسان عاقلی که به #کشور و زندگی خود علاقه‌مند است، نباید به #اشرار کمک کند...آتش زدن فلان بانک کار مردم نیست، کار اشرار است؛ این مفاسد، هیچ مشکلی را درست نمیکند و بر مشکلی که هست، #ناامنی را هم اضافه می‌کند. ۹۸/۸/۲۶

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...