ویژه کنید
عکس و تصویر به گزارش #خبرگزاری_فارس از تبریز، مردم #تبریز از ساعاتی پیش در حمایت از بیانات #فرمانده_کل_قوا ...

به گزارش #خبرگزاری_فارس از تبریز، مردم #تبریز از ساعاتی پیش در حمایت از بیانات #فرمانده_کل_قوا و محکوم کردن اقدام #آشوبگران که به بهانه #گرانی_بنزین در برخی نقاط کشور دست به #اغتشاش و آسیب به اموال عمومی زده همچنین اجازه  سوءاستفاده به دشمنان #ایران_اسلامی دادند، #راهپیمایی باشکوه برگزار کردند.

راهپیمایی‌کنندگان که از ساعات اولیه صبح به خیابان‌ها آمدند، از مصلای تبریز به سمت میدان ساعت در حال حرکت کردند.

کفن‌پوشان تبریزی در حمایت از امنیت و اقتدار #جمهوری_اسلامی ،با سر دادن شعار، خود را گوش به فرمان رهبری دانسته و از اقدام آشوبگران و حامیان خارجی آنان اعلام انزجار کردند.

راهپیمایی‌کنندگان در این مراسم پرشکوه، #امنیت و #آرامش کشور را خط قرمز مردم #آذربایجان دانسته ‌و خواستار اقدام جدی و موثر #دولت در رفع نگرانی مردم شدند.

شرکت‌کنندگام در راهپیمایی امروز تبریز شعار "اعتراض حق مرد، اغتشاش کار دشمن" ، "تنها راه رهایی اطاعت از رهبری‌ست"، "آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی"،"بیزاؤلماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازیوخ" و ... سر می‌دهند.

فدائیان #رهبری در تبریز حماسه بیعت آفریدند

 یادمان است که تبریزی‌ها در جریانات حوادث ۸۸ نیز با #بصیرت خود حماسه ۹ دی را رقم زدند. امروز نیز مردم تبریز صف خود را از آشوبگران #اعتراضات_مردمی افزایش قیمت بنزین جدا کرده و فرمایشات رهبری را فصل الخطاب خود قرار دادند.

حال بار دیگر آذربایجانی‌ها می‌خواهند ۸ دی دیگری را در آخرین روزهای #آبان ماه رقم بزنند،میدان ساعت تبریز امروز میزبان مردمی است که با مشت‌های گره خورده، مخالفت خود با آشوبگران را به نمایش گذاشته‌اند.

جمعیت از همه جا در حال رساندن خود به راهپیمایی هستند، پیر و جوان، زن و مرد در کنار یکدیگر‌ند و حضور گسترده جوانان از نکات قابل تامل این راهپیمایی است.

تجمع‌کنندگان در طول مراسم با بر تن کردن کفن و سر دادن شعارهای  مرگ بر آشوبگر، آمریکا حیا کن توطئه را رها کن، بیر بئله لشگر گلیب به عشق رهبر گلیب" اقدام آشوبگران و فتنه‌گران در تخریب و آسیب به اموال عمومی را محکوم کردند و خواستار برخورد با فتنه‌گران شدند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...