ویژه کنید
عکس و تصویر 🔺 ۴. حمایت رهبری از مصوبه سران قوا، به معنی #فدا‌شدن رهبری نیست. بلکه نشانه ...

🔺 ۴. حمایت رهبری از مصوبه سران قوا، به معنی #فدا‌شدن رهبری نیست. بلکه نشانه #اقتدار نظام و ضرورت استحکام ساختارهای تصمیم‌گیری کشور است. نظام وقتی تصمیمی می‌گیرد از این میزان اقتدار برخوردار است که آن را عملی سازد و نارضایتی برخی طبقات مردمی که اتفاقا در این مورد، یک برداشت و احساس اشتباه است (معظم له فرمودند؛ خیال می‌کنند به ضررشان است) نباید مانع اجرایی شدن یک تصمیم قانونی و کارشناسی باشد.

🔺 ۵. بدون تردید فرمایشات بسیار دقیق، بهنگام و سنجیده رهبری معظم انقلاب تاثیر انکارناپذیری در مدیریت و هدایت ذهنی گروه‌ها و طبقات مختلف مردمی، وحدت و انسجام نیروهای دولتی، قضایی، نظامی و انتظامی دا‌شته است. ریزش شدید بدنه مردمی و افول تحرکات اشرار نشان داد؛ فرمایش ایشان بازدارندگی قاطعی در محاسبات اشرار و اغتشاش‌گران داشته است.

🔺 ۶. با وجود مسموع بودن مخالفت مسالمت‌آمیز و آزادی نقد و حتی اعتراض، باید توجه کرد با وجود فرصت‌طلبی سرویس‌های بیگانه دشمن، گروه‌های معاند منافقین، سلطنت طلب و.... اصولا زمینه عملی این موضوع فعلا وجود ندارد و تجربه نشان داده اعتراضات مسالمت آمیز توسط سوءاستفاده‌گران معاند شبکه‌ای به اغتشاش حاد و شرارت خشن منتهی می‌شود.

📚 تبیین
@Afsaran.ir

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...