ویژه کنید
عکس و تصویر ⚠ رهبر انقلاب با اشاره به حوادث اخیر: 👈 توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود ...

⚠ رهبر انقلاب با اشاره به حوادث اخیر:
👈 توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد
👈 لازم میدانم تکریم و تعظیم خود به ملت بزرگ ایران تقدیم کنم

🔽 رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار بسیجیان:

🔹 لازم میدانم تکریم و تعظیم عمیق خود را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و با عظمت است.

🔹 یک توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند - حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که به واسطه‌ی قضیه‌ی بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند - این حرکت به وسیله‌ی مردم نابود شد.

🔹 بله؛ نیروی انتظامی، بسیج و سپاه وارد میدان شدند و در مواجهه‌ی سخت، کار و وظیفه‌ی خود را انجام دادند لکن کاری که ملت در این یک هفته‌ی قبل کردند، از حرکت میدانی هم بالاتر و مهم‌تر بود؛ حرکتی که از #زنجان و #تبریز شروع شد و به همه‌ی شهرهای کشور و حتی روستا ها رسید و آخر در #تهران این حرکت به این عظمت انجام گرفت.

🔼 آن دشمن اصلی یعنی استکبار جهانی که پست مانیتورها نشسته‌اند میفهمند که این حرکت یعنی چه. آنها تو دهنی میخورند و وادار به عقب‌نشینی میشوند. ۹۸/۶/۹


#رهبر #رهبری #رهبر_انقلاب #رهبر_معظم_انقلاب #فتنه #فتنه۹۸ #فتنه_۹۸ #آگاهی #مردم #ملت #جمهوری_اسلامی #مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه #دولت_دروغ #استکبار_جهانی #مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست #اسرائیل_باید_از_صفحه_روزگار_محو_شود #مرگ_بر_آل_سعود #مرگ_بر_انگلیس #مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...