ویژه کنید
عکس و تصویر به گزارش گروه بین‌الملل #خبرگزاری_فارس، رسانه‌های عراقی شامگاه #چهارشنبه (۶ آذر) از وضع مقررات منع ...

به گزارش گروه بین‌الملل #خبرگزاری_فارس، رسانه‌های عراقی شامگاه #چهارشنبه (۶ آذر) از وضع مقررات منع آمد و شد در شهر #نجف_اشرف خبر دادند.

شبکه تلویزیونی سومریه #عراق لحظاتی پیش گزارش داد که عملیات «الفرات الأوسط» در استان #نجف مقررات منع آمد و شد تا اطلاع ثانوی وضع کرده‌اند.

خبرگزاری #بغداد الیوم نیز گزارش داد که «لؤی الیاسری»، استاندار #نجف_اشرف اعلام کرده است که همه ادارات دولتی در این استان فردا (پنجشنبه) تعطیل خواهد بود. نجف سومین استان عراق است که به دلیل تظاهرات چند روز اخیر، بعد از استان‌های ذی‌قار و مثنی، ادارات را تعطیل می‌کند.
#استاندار #نجف عراق ساعتی قبل در واکنش به تشدید درگیری‌ها و اعتراض‌ها در این استان، ضمن حمایت از اعتراض‌های مسالمت‌آمیز در باره تلاش برخی از « #آشوبگران» برای ایجاد #فتنه در این استان #شیعی هشدار داد.

برخی از رسانه‌های عربی از جمله رسانه‌های #سعودی مدعی دشند که #معترضان قصد ورود به کنسولگری ایران در شهر نجف را داشته‌اند. شبکه #العربیه مدعی شد که هیأت دیپلماتیک ایرانی به کمک نیروهای امنیتی ساختمان #کنسولگری را ترک کرده است.

این شبکه به همراه شبکه #الحدث با پخش تصاویری زنده از اطراف #کنسولگری_ایران در #نجف، مدعی یورش معترضان به کنسولگری شد.

شبکه #فرات عراق نیز با اشاره به حوادث امشب در شهر #نجف به نقل از منابع محلی گزارش داد که به دنبال دریافت اطلاعاتی مبنی بر قصد برخی از #آشوبگران برای حمله به این شهر، اقدامات امنیتی در اطراف آن تشدید شده است.

در حالی که شبکه‌های سعودی تلاش دارند اینگونه وانمود کنند که کنسولگری ایران در نجف اشرف دچار آتش‌سوزی شده، شبکه الفرات می‌گوید که تنها فنس اطراف کنسولگری دچار حریق شده است.

انتهای پیام/

#فتنه #فتنه98 #فتنه_اکبر #مرگ_بر_آل_سعود

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...