ویژه کنید
عکس و تصویر 🔰 سرانجام رژیمهای لاغری مکرر و غیر اصولی !🔰 اصطلاحاتی مانند: (چرخه وزن یا نوسانات ...

🔰 سرانجام رژیمهای لاغری مکرر و غیر اصولی !🔰

اصطلاحاتی مانند: (چرخه وزن یا نوسانات وزنی) یا (رژیم یویو)، به کاهش وزن و بازگشت مجدد وزن کاهش یافته در دفعات مکرر اشاره دارند. این نوسانات مکرر وزنی تاثیرات نامطلوبی را به همراه خواهند داشت. بسیاری از متخصصین تغذیه بر این باورند که اغلب افرادی که مکررا با رژیم های غیر اصولی، وزن خود را کاهش می دهند؛ در واقع در طی کاهش وزن بخشی از بافت عضلانی بدنشان را نیز از دست می دهند و این در حالیست که عضلات بخش اعظم سوخت و ساز بدن را بر عهده دارند. لذا چنانچه عضلات بدن به علت رژیم های مکرر تحلیل یابند، سوخت و ساز بدن نیز تقلیل می یابد، در نتیجه شانس افزایش وزن و تجمع چربی افزایش می یابد.

👈 نکته عملی: افرادی که خودسرانه اقدام به رژیم های کاهش وزن غیر اصولی می کنند و مکرراً دچار کاهش وزن و بازگشت مجدد وزن کاهش یافته می گردند؛ استعداد چاقی به ویژه چاقی شکمی را در خود افزایش می دهند و سلامت خود را به مخاطره می اندازند. شواهد علمی جدید بر اهمیت پیروی از یک الگوی کاهش وزن صحیح در جهت ثبات وزن طولانی مدت، تاکید دارند.
ـــــ #تیم_تحقیقاتی_رازی #کادر_درمانی_رازی
📲 ۰۹۱۳۶۱۶۷۹۶۵ #رژیم #رژیم_لاغری #کاهش_وزن #کاهش_سایز #عوارض #لاغری #لاغری_شکم #چاقی #چربی #چربیسوزی #شکم_تخت #شکم #شکم_پهلو #پهلو #تناسب_اندام #زیبایی_اندام #اندام #هیکل #خوش_اندام

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...