ویژه کنید
عکس و تصویر سهون عضو اکسو درباره ملاقات با رئیس جمهور امریکا ، دونالد ترامپ ، صحبت کرد ...

سهون عضو اکسو درباره ملاقات با رئیس جمهور امریکا ، دونالد ترامپ ، صحبت کرد


ادامه خبر 👇 🏻 👇 🏻 👇 🏻
💎 EXO’s Sehun Shares Story From Meeting US President Donald Trump

💎 هنگامی که رئیس جمهور امریکا با رئیس جمهور کره ، مون جه این ، در آخرین روز G20 Summit در ماه ژوئن ملاقات کرد اکسو برای خوش آمد گویی به او دعوت شدند . این گروه به او و دخترش ایوانکا ترامپ آلبوم امضا شده Love Shot را هدیه دادند .

💎 مجریان برنامه Radio Star که اکسو در آن حضور داشتند ،از آن ها درباره اینکه برای ملاقات رئیس جمهور امریکا دعوت شده بودند پرسیدند و سوهو توضیح داد که دختر ایوانکا ترامپ طرفدار اکسو است . کیم گورا پرسید او طرفدار کدام عضو است و سوهو پاسخ داد :” اون فقط اکسو رو دوست داره .” کیم گورا به شوخی گفت او باهوش است که چنین چیزی را گفته .

💎 از سهون پرسیده شد که چرا برای ملاقات رئیس جمهور امریکا مضطرب بوده و او گفت :” اون موقع انگشت کوچیکم شکسته بود و روش گارد پوشیدم . من باید بهش دست میدادم .” کیم گورا یاداوری کرد که رئیس جمهور به خاطر دست دادن های محکمش معروف است و سهون گفت اعضا این موضوع را به او گفته بودند.“ به همین خاطر نگران بودم که چه کاری میتونم انجام بدم و عرق سرد کرده بودم و نمیدونستم که باید چیزی بگم یا فقط تحملش کنم .”

💎 سهون توضیح داد که او میخواست به انگلیسی بگوید که دستش شکسته است . گرچه او نتوانست به علت شلوغی چنین چیزی را بگوید ولی توانست با قرار دادن انگشت کوچکش در داخل دست از لمس شدن جلوگیری کند و درنتیجه ناراحتی ای احساس نکرد .

#news #EXO

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...