ویژه کنید
عکس و تصویر .متأسفانه دیروز دختری ۶ ساله در یکی از بیمارستان های تهران فوت شد و علت ...

.متأسفانه دیروز دختری ۶ ساله در یکی از بیمارستان های تهران فوت شد و علت مرگ وی مصرف ماالشعیر برند جوجو بوده که ماه قبل وزیر محترم بهداشت در تلویزیون اعلام کرد فعلاً از نوشیدنی استفاده نکنید به دلیل وجود ویروسی ناشناخته که علامت آن ۳ روز تب و سپس فوت شخص می باشد.
امروز از طرف وزارت بهداشت نامه ای به تمام بیمارستان ها از جمله بیمارستان محک زده شد و از تمام پرسنل بیمارستان ها خواسته شده اطلاع رسانی کنند.لطفاً فعلاً تا اطلاع ثانوی از مصرف اقلام زیر خودداری شود.۱-سوسیس و کالباس گوشت ایران۲-انواع نوشیدنی جوجو .۴‌-کیسه فریزر بامارک بنفشه و محصولات شرکت سیلانه سبز.بستنی میهن با طعم انبه جدا خود داری کنید لطفاً انتشار دهید تا مردم با خبر شوند .
توجه
خیلی مهم و خیلی فوری..

دکتر چاووش زاده رییس بیمارستان خاتم الانبیا درخواست اطلاع رسانی فوری به مردم ایران را دارد...

به اطلاع تمام هموطنان عزیز برسانید که تا اطلاع ثانوی از خوردن خرما وارداتی و چای ایرانی (شمال) با عنوان های تشریفات و مانی و طلا وو..... با هر نوع مدل جدا خودداری کنید.
گروهک تروریستی داعش پس از تسلط بر زرادخانه های شیمیایی و میکروبی عراق، اقدام به آلوده نمودن برخی محصولات و قاچاق آن به داخل خاک ایران نموده است.
این محصولات حاوی ماده شیمیایی اُکسالات آمونیوم هستند که مستقیماً و به سرعت بر روی سیستم عصبی اثر گذاشته و منجر به فلج شدن و مرگ فرد خواهد شد.
تاکنون بیش از ده مورد به بیمارستان امام رضا ارجاع داده شده است.
خواهشمندیم تا می توانید به نزدیکان خود اطلاع دهید.
کپی اجباری

⛔ خبر فوری و بسیار مهم
هموطنان گرامی:
توجه توجه....
طبق اطلاعیه بیمارستان الزهرا تهران قرص استامینوفن جدیدی وارد بازار شده که در زیر آن بصورت ریز نوشته شده "دگلوفین یا باکلوفن"به هیچ وجه به هیچ وجه استفاده نکنید که ظرف مدت 72 ساعت صد در صد سبب مرگ می شود.
لطفا اطلاع رسانی کنید
خواهشاً کپی کنید همه در جریان باشن...رفع خطر احتمالی واجب است. لطفا اطلاع رسانی کنید به نظر میرسد این قرص سمی توسط اسراییل و از طریق عناصر گروه داعش توزیع میشود
,,فقط زود,بفرستید,,توهرگروهی هستید,,هرکه برات مهمه اینو براش بفرس.

سرهنگ محمدی
اطلاعات ناجا ۰۹۱۲۷۰۵۵۱۶۶


اینو تو هرچی گروهستین پخش کنید

خواهشا اطلاع رسانی کنید تا همه مردم بفهمند..واقعا خیلی خطریه...هشدار جدی جدی جدی
بیان همگی مثل نهنگا خودکشی دسته جمعی کنیم😩 😖

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...