ویژه کنید
عکس و تصویر ✒ جنگ رئیس بی‌جمهور با سربازجمهور ؛ قبلا نوشتم که اوج تقابل محمدباقر قالیباف با ...

✒ جنگ رئیس بی‌جمهور با سربازجمهور ؛

قبلا نوشتم که اوج تقابل محمدباقر قالیباف با دولت حسن روحانی است و اینک شاهد از دفتر رئیس‌جمهور بیرون آمد تا رئیس‌دفتر تمام دولت را به مصاف مرد مردستان خدمت بیاورد و رسما از جنگ یک قبیله با قالیباف پرده بردارد.
قالیباف عمل‌کرد آن‌چنانی ندارد عمل‌کردش با این دولت قابل مقایسه نیست .
البته همین که قالیباف را با یک دولت قیاس می‌کنند، ذاتا مؤید کارنامه‌ی فاخر باقر است؛ یکی مرد جنگی، به از صدهزار .
شاید اگر من هم جای این دولت تقریبا هیچ و تحقیقا تعطیل می‌بودم، لاجرم در خلال قیاس خود با مدیری شهره به مدیریت دنبال کسب‌آبرویی می‌گشتم.
لیکن خیلی هم بد نگفته واعظی،آری عمل‌کرد قالیباف به‌نظر من نیز آن‌چنانی نبوده .
قالیباف همان مردی است که در جوانی مایه از شرف و وجدان خود گذاشت و دوشادوش شهیدانی چون چراغچی، چراغی، پیچک، شهبازی، بابانظر، کاوه و برونسی سینه را سپر تیر و ترکش دشمن بعثی کرد. بعدها در نیروی انتظامی موجب تحول در فرماندهی یک نهاد نظامی شد.
سپس رهسپار خیابان بهشت شد و پایتخت مملکت را مزین به پل زیبای طبیعت، پل دوطبقه‌ی صدر، تونل‌هایی چون توحید و نیایش، اتوبان‌هایی چون ستاری، باکری و امام‌علی، بوستان‌هایی چون نهج‌البلاغه، جوان‌مردان، ولایت و آب‌وآتش، استادیوم‌هایی چون شهید کاظمی و صدها پروژه‌ی ریز و درشت دیگر کرد و اگر هم پلاسکویی آتش گرفت، عوض دهن‌به‌دهن با بددهنان، خود به خط‌مقدم خطر زد تا نشان دهد هنوز هم معطر به عطر خوش همت و کاظمی و شوشتری است .

اما بگذار فاش کنم؛ خدمت به ملت و نوکری غیر پوپولیستی برای مردم، وظیفه‌ی طبیعی هم‌سنگران شهدا و تکلیف مسلم خاطره‌سازان هورالعظیم است راست می‌گوید واعظی عمل‌کرد آن‌چنانی یعنی معجزاتی چون به‌بود صدروزه‌ی اقتصاد، لغو تمامی تحریم‌ها، بی‌نیازکردن مردم به یارانه، اداره‌ی امور بر مدار تدبیر، آرامش‌بخشیدن به اعصاب توده‌ها و اطلاع از تغییر قیمت بنزین بعد از خواجه‌ی شیراز اصلا یک محمدعلی نجفی و آن زن دومی که کشت و آن تیراندازی نبوغ‌آمیز برای خواباندن مچ باقر در بحث عمل‌کرد آن‌چنانی.
کافی است طعنه.
تمام ما اهل ریش روحانی نیستیم؛ بازوی باریشه‌ی قالیباف تنها بماند، ما هرگز مدیر جمهور را در نبرد با روحانی و شرکا تنها نمی‌گذاریم این، فراتر از انتخاب مجلس و حتی رئیس‌جمهور، گویا امتحان جمهور است.
اف بر خوارجی که از صدراسلام به صدرانقلاب آمده‌اند و در تخریب قالیباف، هم‌دست پست شیوخ مقدس‌نما شده‌اند.
لب کلام فقط رفاعه‌های این‌سو، قالیباف را روحانی این‌سو می‌خوانند.
حسین قدیانی
#بسیج_سایبری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...