ویژه کنید
عکس و تصویر شاهد سقوط #انسانیت در عصر جوکر ها هستیم؛ با جنازه شکنجه شده ی #نوجوانی ۱۶ ...

شاهد سقوط #انسانیت در عصر جوکر ها هستیم؛ با جنازه شکنجه شده ی #نوجوانی ۱۶ ساله جماعتی گوشی به دست #سلفی و #یادگاری #دخترانه می گیرند با لبخندی از سرِ خرسندی!
این روز های #عراق یادآور #آشوب های شهر خیالی گاتام سیتی فیلم #جوکر است که قهرمانش یک شرورِ افراطی است.

پ ن:

توضیحات " #فرمانده_نیرو_های_مسلح_عراق " درباره توحش [آشوبگران] در #بغداد :
شخصی که در میدان " الوثبه " اعدام و به تیرِ برق آویزان شد، " هیثم علی اسماعیل " نام دارد. نوجوانی ۱۶ ساله از [آشوبگرانی] که در نزدیکی خانه اش تجمع کرده بودند، خواسته بود آنجا را ترک کنند. که به مشاجره لفظی و درگیری منجر شد و او چند تیرِ هوایی شلیک کرد. این امر موجب شد تا [ #آشوبگران]، منزلش را با کوکتل مولوتوف به آتش بکشند. سپس بر شمارِ [آشوبگران] افزوده شد و آنها پس از یورش به منزل و لخت کردن او، وی را کشتند و به تیرِ برق آویزان کردند.

پ ن: در لینکِ زیر توضیحات فرمانده نیروهای مسلح عراق عبدالکریم خلف درمورد حقایق این اتفاق قرار داده شده برای کسانی که می‌گویند این نوجوان قاتل و تک تیرانداز بوده!
https://m.youtube.com/watch?v=y67gcGt9jxQ

با تشکر از آقای دکتر #سید_علی_موسوی برای تهیه این پست
⚠ مراقب افرادی که میخواهند این #حوادث در #ایران تَکرار شود باشیم!


#فتنه98 #فتنه_اکبر #انتخابات98 #تَکرار_کنندگان #سرطان_اصلاحات #مرگ_بر_لیبرالیسم #مرگ_بر_آشوبگر #مرگ_بر_فتنه_گر #مرگ_بر_منافق #آشوبگر_بی_ریشه_ایران_دمشق_نمیشه #مرگ_بر_امارات #مرگ_بر_آل_سعود #مرگ_بر_وهابیت #مرگ_بر_بهائیت #مرگ_بر_صهیونیسم #مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_انگلیس #مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه #بصیرت #آگاهی #مرگ_بر_اصلاحات #فتنه_عراق

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...