ویژه کنید
عکس و تصویر Genie Music Shares Top Songs Of 2019 + Talks About The Year’s Trends . خبرگزاری ...

Genie Music Shares Top Songs Of 2019 + Talks About The Year’s Trends
.
خبرگزاری Munhwa Ilbo اطلاعاتی از Genie music برای بازه زمانی اول ژانویه تا ۱۵ دسامبر دریافت کرد. آنها متوجه شدند آهنگ های پاپ انگلیسی و ballad که به خصوص در ۲۰۱۹ محبوب بودند، با آهنگ آیدل ها . به علاوه، خواننده های زن امسال در چارت ها گام های بلندی برداشتند.
.
۱۰ آهنگ برتر ۲۰۱۹ Genie Music لیست زیر است:
.
1. Anne Marie : “2002”
2. Lim Jae Hyun : “If There Was Practice in Love”
3. Paul Kim : “Every Day, Every Moment” (“Should We Kiss First” OST)
4. Kassy : “The Day Was Beautiful”
5. BTS : “Boy With Luv” (featuring Halsey)
6. Maktub : “To You My Light”
7. Song Ha Yea : “Your Regards”
8. Jannabi : “For Lovers Who Hesitate”
9. Jang Beom June : “At Karaoke”
10. Girls’ Generation Taeyeon : “Four Seasons”
.
خبرگزاری Munhwa Ilbo لیست ۱۰۰ آهنگ برتر را اعلام نکرد اما رنکینگ های دیگری را آشکار ساخت. در میان آهنگ های پاپ انگلیسی، Bad Guy از Billie Eilish در جایگاه هفدهم، Speechless از Naomi Scott که OST فیلم Aladdin است، در جایگاه ۲۸، Thank u, Next از Ariana Grande در جایگاه ۴۰ و Shape of You از Ed Sheeran در جایگاه ۶۳ قرار داشتند.توضیح داده شد که ۱۵ آهنگ پاپ انگلیسی در این لیست قرار داشته اند. Genie music بیان کرد:" این اولین بار از زمانی که خدمات Genie music شروع به کار کرده است که آهنگ های پاپ انگلیسی در چارت سالانه جایگاه اول را بدست می آورند."
.
۷ آهنگ چارت ۱۰ آهنگ برتر، آهنگ های ballad بودند. و Munhwa Ilbo به جنجال بزرگ سال گذشته، درباه ادعاهای دستکاری چارت اشاره کرد که آهنگ های ballad حتی در تابستان که آهنگ های شاد محبوبیت بیشتری دارند، رنکینگ های بالایی بدست می آورند.
.
۴ تا از ۱۰ آهنگ برتر توسط خوانندگان خانم بودند. ترک های گروه های دختر که در لیست ۱۰۰ آهنگ برتر قرار داشتند، DALLA DALLA از ایتزی در جایگاه هفدهم، FANCY از توایس در جایگاه سی و دوم، Kill This Love از بلک پینک در جایگاه ۴۴، YES or YES از توایس در جایگاه ۴۶، gogobebe از مامامو در جایگاه ۷۳ قرار داشتند.
.
گروه BTS تنها گروه پسر چارت ده آهنگ برتر بود و ترک Boy With Love آنها ۲۶ روز در جایگاه اول چارت روزانه Genie قرار داشت. Spring Day آنها نیز در جایگاه ۶۹ و IDOL در جایگاه ۷۱ چارت ۲۰۱۹ قرار داشت. غیر از این گروه، تنها گروه پسر چارت ۱۰۰ آهنگ برتر گروه وینر با آهنگ Millions در جایگاه ۹۵ ام بود.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...