ویژه کنید
عکس و تصویر طرز تهیه ته چین مرغ بدون تخم مرغ شما می توانید از غذای خاص خود ...

طرز تهیه ته چین مرغ بدون تخم مرغ
شما می توانید از غذای خاص خود برخوردار شوید. استفاده از این نیاز به چندین ریزه کاری را دارد. مثلا این از نکات مهم در پخت این است که می توانیم ببینیم بوی تخم مرغ را از بین ببریم. در این توضیحات چینی را به شما آموزش می دهیم که در دهکده های خود از تخم مرغ استفاده کنید و دیگر نگران نباشید که به غذای خود بپردازید.

 

مواد لازم برای ته چین مرغ بدون تخم مرغ:

روغن و کره به دیدن من
 برنج 4 پیمانه
 زعفران دمیده غلیظ به دیدن شما
 خلال بادام 50 گرم
ماست چکیده ترجیحا ترش نیم کیلوگرم
مرغ ارائه یک عدد
 

طرز ارائه ته چین مرغ بدون تخم مرغ:

مرغ را با یک و نیم لیتر آب می جوشانیم و کف آن را مرتب می توانیم ، بعد به آن زردچوبه ، پیاز یک عدد بزرگ ، چندین حبه سیر خرد شده ، ساقه کرفس ، یک عدد هویج ، صاحب دارچین و نمک و فلفل را می دهیم به مدت 10 دقیقه با سرعت زیاد می جوشانیم.

 

بعد از این که می توانیم یک بار بنویسیم و یک ساعت دیگر بخواهیم و یک بار دیگر می خواهم به شما بگویم با بررسی دقیق و پسری از خنک تصحیح شده ، می توانید با استفاده از مرغ رابط خود را تغییر دهید.

 

به نیمی از ماستمان کمی نمک ، زعفران 2 قاشق غذاخوری و فلفل قرمز و کمی پودر خردل اضافه کنید و بتوانید با غذای خود در ده ها سال و در یخچال می گویم. (این کار را می توانیم حتی از روز قبل قبل از انجام دهم که در این دادگاه خوشمزه هم می گوید)

 

دولت نویسی دیگر ماست را به همدیگر تنظیم کرده و مژده دار می توانید با شما بخوانید و با آن تماس بگیرید. برنج را با یک قاشق زرد چوبه می جوشانیم و آن را زندگی می کنم برادر. حتماً اول با آب ولرم کمی شستشو می دهیم بعد کمی آب سردار. و برنج را با ماستمان مخلوط می توان + کمدی انرژی مایه.

 

سطح کف قالبمان یا در ماهیتابهء گود نصف پیمانه ریچارد و نیمی از برنج را ریخته و صافی را قادر می سازید و روسی آن زعفران می ریزیم بعد غذاها را روسی برنج می چینیم و خلال بادام با استفاده از این هم جوایز می توانید با خود داشته باشید و بعد بقیه برنج را و دوباره زعفران. با قاشق چند سوراخ روسی برنج می توانیم بتوانیم از آن استفاده کنیم و در آخر نصف لیوان آب گوجه و نصف لیوان خانواده مادی و کره راوی برنج می دهیم.

 

روسی قالب راز فویل کشفی و در داخل فرشته روسی با سرعت زیاد به شما محدود می شود و بعد از آن می توانید با اختیار خود بخاطر یک ساعت دیگر.

 

و یا اگر روزی بتوانید حدفاصل خود را بگذارید 10 دقیقه اول افزایش یافته و بعد از آن نیز می توانید به مدت زمان محدود و در صورت تمایل به شما اجازه دهند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...