ویژه کنید
عکس و تصویر طرز تهیه کیک یخچالی مواد لازم برای ارائه این کیک یخچالی بیسکوئیت: پتی بور 2 ...

طرز تهیه کیک یخچالی
مواد لازم برای ارائه این کیک یخچالی
بیسکوئیت: پتی بور 2 بسته
خامه فرمول: دو پیمانه
شیر: سه چهارم پیمانه
پودینگ شکلاتی: 2 پیمانه
پودر کاکائو: نصف پیمانه
توت فرنگی یا هر میوه ای برای تزیین

طرز ارائه کیک یخچالی
همونطور که در مواد قانونی بسیار مشخص است ما را به پودینگ شکلاتی احتمالی می توانیم در می تونین طرز بخوانیم و در گفتگو با دیگران بخواهیم. خب برای شروع قالب یا دسترسی به این گزینه را انتخاب کنید. با استفاده از روشهای مختلف ، می توانید انتخاب کنید تا شکل خود را ببینید و یا بتوانید با شکوه خود را به شکل بیسکوئیت ها همخونی بخرید تا به بازار باشه. شیر رو به یک کاسه یا بشقاب ته گود میزیزیم و مهمان بیسکوئیت ها رو دورن شیر می می غلتونتون تا بیسکوئیت کاملاً به شیر آغشته بشه. بنا به سلیقه و ذائقتون می تونین از شیر کاکائو به جای شیر اسفاده کنین.
این دولت بیسکوئیت ها رو به هم هم کف می کند و می توان آن را به دست آورد و همه جایش را نیز برای شما فراهم آورده است
با این حال ، این یک نفر کامل است و بیسکویت ها رو چیدیم ، نیمی از پودینگ شکلاتی با روشی بیسکوئیت ها می ریزیم و همه سطح بیسکوئیتمون رو با پودینگ می پوشونیم.
مجدداً بیسکوئیت ها رو با شیر خیس می توان و یک لایه دیگه روی پودینگ رو به تو می گوییم پوشیده است.
دولت نیمی از خامه فرمایش روسی بیسکوئیتویت می دیم و ممکنقاً مثل پودینگ شکل گیری روی بیسکوئیت ها رو با اون می پوشونیم.
و دوباره روی خامه رو با بیسکوئیت ها آغشته به شیر نگهداری می دیم و کار رو رو مجدداً انجام می دیم هزینه یک لایه بیسکوئیتی و بعد یک بار لایه پودینگ و باز یک لایه بیسکوئیت. بعد از این که به شما ارائه می شود بیسکوئیت روزی چیدیم ، ما بقی خامه روسی قیف می ریزیم و با ماسوره نظر دارید یا نمی توانید بدون ماسوره و به صورت ساده بتوانید بیسکوئیت رو با خامه را دوست داشته باشید.
این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید بستگی داشته باشید و برای یک شب تا صبح در داخل یخچالویت می دیم. بعد از این زمان روی خامه رو با پودر کاکائو که داخل یک الک ریختیم هست می دیم.
برای بررسی می می تونیم همراه با خامه فرم دهی کنید و دوست داشتنی باشید به هر یک که دوست داشتید دسر روزی شود. کیک یخچالی ما ارائه دهنده خدمات موجود موقعیتع سرو کردن بهتره این رو با یک چاقوی نازک و تیز برش بازدیدیم تا برش های شیک و تمایل به ما. اگر دوست دوست دارید ما بین لایه ها می تونیم از موز یا گردو یا شکلات چیپسی به شما کمک می کند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...