ویژه کنید
عکس و تصویر MOMOLAND Talks About Returning As 6 Members, Goals For Upcoming Comeback, And More . در ...

MOMOLAND Talks About Returning As 6 Members, Goals For Upcoming Comeback, And More
.
در تاریخ 30 دسامبر ، MOMOLAND شوکیس دومین سینگل آلبوم خود "Thumbs Up" را برگزار کرد که اولین بازگشت آنها از زمان "I So So Hot" در ماه مارچ است.
.
در شوکیس ، نانسی به اشتراک گذاشت :"آخرین باری که یک آلبوم منتشر کردیم ، نه ماه پیش بود. من خوشحال هستم که ما در نهایت تونستیم آلبومی منتشر کنیم. "
در مورد آهنگ جدید خود ، JooE اظهار داشت:"این آهنگ حاوی پیامیه که می خوایم به جای تعریف از مردم بشنویم چون ما بهترین ها هستیم. "
هه بین افزود:"ما می خوایم تعریف های واقعی از طرفداران بشنویم."
.
جین در مورد پروموت به عنوان یک گروه شش نفره به دنبال رفتن ته ها و یون وو ، گفت: "درسته که ناراحت کننده بود ، اما از اونجا که همه ما مسیرهای خودمونو انتخاب کردیم ، صمیمانه اونارو حمایت میکنیم. ما امیدواریم که شما به [گروه] توجه کنید ، چون ما با هم خیلی سخت تلاش کردیم تا آماده بشیم چون حالا شش عضو داریم. " 
هه بین گفت: "جنبه ای که بیش از همه نگران بودیم همان انرژی قبلی است که به طرفداران می دادیم. با هم ، همه ما انرژی خود را جمع کردیم تا سخت کار کنیم. "
.
جین همچنین در مورد اهداف MOMOLAND برای این آلبوم صحبت کرد و نشان داد که آنها دوست دارند در موزیک شو برنده شوند ، و Hyebin گفت که اگر این اتفاق بیفتد آن ها به نوبت یکدیگر را کول میکنند. همچنین افزود ، "خوب است اگر در YouTube بازدید های زیادی داشته باشیم."
.
سرانجام ، Hyebin گفت ، "Thumbs up "برای سال 2020 است" در حالی که نانسی گفت: "من خوشحالم که تونستم استیجی رو که می خواستیم نشون بدیم تو پایان فصل سال به نمایش گذاشتیم."

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...