ویژه کنید
عکس و تصویر SF9 Talks About Their First Full-Length Album And Goals For 2020 . در ۷ ژانویه، ...

SF9 Talks About Their First Full-Length Album And Goals For 2020
.
در ۷ ژانویه، SF9 شوکیسی برای انتشار اولین آلبوم استودیویی‌شان به نام First Collection برگزار کردند.
.
اینسونگ گفت:« چون اولین آلبوم کاملمونه، توجه زیادی به اون کردیم. زمینه‌ای که بیشتر روش تمرکز کردیم طراحی رقص بود. اعضای گروه توی طراحی رقص شرکت داشتن و حتی ته‌یانگ بخش هایی از اونو ساخت. اعضای گروه توی هر بخشی نظرها و ایده‌هاشونو دادن که شامل ترک های B-Side و لباس و مو آرایش هم میشه.»
.
موزیک ویدیوی تایتل ترکشان، Good Guy، به همراه کانسپت کت و‌ شلوار بود. یونگبین گفت:« کانسپتی که طرفدارا گفتن میخوان از ما ببینن. ما هم بین خودمون گفتیم که میخوایم کت و شلوار رو امتحان کنیم و زمان‌بندی دقیقا درست از آب در اومد. ما عوامل آژانسمون رو دیدیم و درباره‌ی کانسپت هایی با مدل جورج کلونی تحقیق کردیم که اون به طور طبیعی حال و هوایی جذاب وقتی که کت و شلوار میپوشه ایجاد میکنه.»
.
چانی رو وون را به عنوان بهترین عضوی که در این کانسپت ظاهر شد انتخاب کرد و گفت:« فکر میکنم که مناسبه اونه. اون قد بلنده و بدن خوبی داره، پس باحال به نظر میرسه.» از طرفی دیگر، رو وون جه‌یون را انتخاب کرد و گفت:« اون باحالترین به نظر میرسه. اون برای این آلبوم خیلی ورزش کرد. من شنیدم که اون ۲۵ ساعت توی مرکز فیتنس گذرونده تا جذابیت و جاذبه‌ی جورج کلونی رو به دست بیاره.»
.
از چانی و رو وون پرسیده شد که دراماهایشان چه تاثیری روی کل گروه داشته است. رو وون گفت:« من افتخار میکردم که چانی بین عموم مردم از طریق Sky Castle شناخته شده. فکر میکنم علاقه‌مندی به چانی باعث افزایش علاقه‌مندی به SF9 میشه. به جای امیدواری برای همین موضوع در Extraordinary You، من روی سخت تلاش کردن و انجام کار خوب تمرکز کردم. فکر میکنم بهش رسیدم و به طور طبیعی علاقه به SF9 بیشتر شد. من خیلی افتخار میکنم و قدردان اعضا هستم که برای شش ماهی که من در تولید کار کردم صبر کردن.»
.
لیدر یونگبین نیز از هدف آنها برای سال ۲۰۲۰ گفت. او گفت:« در ۲۰۲۰... ما هیچ وقت در موزیک شویی جایگاه اول رو کسب نکردیم.هدفمون اینه که آهنگ های صادقانه بسازیم و تو استیج اجرا کنیم. اگه اون ذهنیت رو عوض نکنیم فکر کنم که طرفداران تشخیصش بدن.»

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...