ویژه کنید
عکس و تصویر #معرفی_انیمه ❀ : تیغه شیطان ( یا به قولی : شیطان کش 🙃 ) ▪ ...

#معرفی_انیمه ❀ : تیغه شیطان ( یا به قولی : شیطان کش 🙃 )
▪ سال ساخت : 2019
▪ کمپانی سازنده : یوفوتیبل
▪ کارگردان : هاروئو سوتوزاکی
▪ تعداد فصل : یک ( فعلا )
▪ تعداد قسمت : ۲۶
▪ بر اساس : مانگایی به همین نام اثر کویوهارو گوتوگه

⏪ خلاصه داستان : تانجیرو، پسر بزرگ خانواده کامادو، از وقتی که پدرش مرده برای تامین مخارج خانوادش مجبوره توی شهر ذغال بفروشه. خانواده ی کامادو با جمعیت زیاد توی یه کلبه کوچیک وسط کوهستان زندگی می‌کنند. یک روز که تانجیرو برای فروش ذغال به شهر میره و روز بعد به خونه برمیگرده، در کمال وحشت و تعجب میبینه که همه ی اعضای خانوادش با حمله ی یک شیطان تو خونه کشته شدند. (T_T) و فقط خواهرش رو که بنظر میرسید هنوز زنده ست رو کول میکنه تا به شهر پیش یه دکتر ببرتش اما متوجه میشه که خواهرش تبدیل به یک شیطان شده و... ( شیاطین تو این انیمه موجوداتی شبیه به انسان هستند که آدم میخورن😕 )


↩ نظر شخصی من ^~^ : به جرئت میتونم بگم بعد از اتک بهترین و خفن ترین انیمه ای بود که دیدم😺 ❣ اتفاقا طبق آمار هم بعنوان بهترین انیمه سال ۲۰۱۹ انتخاب شده🙃 💞
گرافیک جذاب،صحنه های احساسی و زیبا، و ترکیب موسیقی متن بی نظیر با این صحنه ها، و از طرفی سکانس های کمدی و باحال😄 ،خط داستانی فوق العاده جذاب و تازه، و البته اوپنینگ خیلی باحال( نتونستم اینو نگم😅 ) همگی با هم یک انیمه ی شاهکار و کامل رو شکل دادن که بهترین پیشنهاد میتونه باشه برای کسی که تازه اوتاکو شده و یا اوتاکویی که دنبال یه انیمه خاص و متفاوت میگرده:))
برای من که عاشق عشق و علاقه بین خواهر و برادر هستم واقعا فوق العاده بود و از این انیمه هم لذت بردم^~^ 💕
{ به همه کسایی که ندیدن شدیدا پیشنهاد میشه😉 ❤ }
#Anime #Demon_Slayer #kimetsu_no_yaiba👺 💥 🍂
دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...