ویژه کنید
عکس و تصویر قسمت ۲ ادامه ی قسمت ۱👇 👇 بعضی ها هم به نظام و حکومت اسلامی ...

قسمت ۲ ادامه ی قسمت ۱👇 👇

بعضی ها هم به نظام و حکومت اسلامی و رهبری و سپاه بد و بیراه میگن؛ که باید بگم دوستان، توی هیچ کشوری این اتفاق نیفتاده؟؟؟ طبق اطلاعی که همه مون داریم مشابه این اتفاق توی کشور فنلاند در سال ۱۹۴۰، رژیم صهیونیستی ۱۹۷۳، ایتالیا ۱۹۸۰، آنگولا۱۹۸۰، کره ۱۹۸۳،آمریکا ۲۰۰۱، سیبری ۲۰۰۱ و مالزی ۲۰۱۴ هم اتفاق افتاده بنابراین ربطی به نظام و حکومت اسلامی و رهبری نداره. در مورد سپاه هم باید بگم سپاه همون سازمانی هستش که آمریکا به خاطر دفاع از ایران و اسلام چشم دیدنش رو نداره. سپاه همون سازمانی هستش که ۴۱ ساله آسمون کشور رو برای ما امن کرده، ۴۱ سال نذاشته از آسمون ما سوء استفاده کنن و ۴۱ سال نگاه مون بدون نگرانی به آسمون بوده برای دیدن ستاره ها و... . سپاه همون سازمانی هستش که شیرمردهایی مثل قاسم سلیمانی ها،حججی ها و... رو تحویل این کشور داده که عمری وقتی ما خواب بودیم اونها امنیت مون رو تامین کردن. دیدم بعضی ها نوشته بودن به مردم استرس و اضطراب وارد کردن، عمریه این مردها پیش مرگ مردم ایران شدن، عمری این مردها تلاش کردن زن و بچه ی این مردم رو داعشی های داخلی و خارجی به تاراج نبرن، این زحمات واقعا دیده نمیشه؟؟ اگه دیده نمیشه ما خیلی بی انصافیم اگه دیده میشه و باز چشم مون رو می بندیم علاوه بر بی انصاف، بی بصیرت هم هستیم.
بعضی ها نوشتن که خطای انسانی این است که انسان های خردمند به جای کلمات، با موشک ها گفتگو می کنن؛ باید بگم جنابی که این حرف رو میزنی؛ عمری با مذاکره و برجام و... عزت این مردم رو بردن زیر سوال و باعث شد، ما با کلمات بریم جلو و دشمن با موشک سردارمون رو بزنه. همین موشک هاست که عمریه از ملت ما دفاع کرده نه ‌ذلت های ناشی از کلماتِ دولتِ دروغگویی که بهش مبتلا هستیم. انسان خردمند قدرت تفکیک داره. یکی از نشانه های بلوغ فکری قدرت تفکیک موضوعات هستش.
در نهایت باید بگم که تا چند روز پیش، همه مون می گفتیم ما سردار سلیمانی توی سپاه زیاد داریم، درستی این حرف امروز واقعا برام ثابت شد. این که فرماندهیِ فاتح، تمامِ مسئولیتِ شکستی را برعهده بگیره؛ به چیزی بیش از جسارت جنگی احتیاج داره. امروز سردار حاجی زاده ثابت کرد که هنوز هم قاسم سلیمانی ها تو سپاه ما هستن.
من ترجیح میدم کنار سردار حاجی زاده ای باشم که خودش رو مقصر میدونه در صورتی که اونموقع تو اتاقِ عملیاتِ حمله به دشمن بوده نه اتاقِ عملیاتِ دفاع. ترجیح میدم کنار سرداری باشم که با اینکه مقصر نیست خاضعانه میگه گردنم از مو هم باریک تره

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...