ویژه کنید
عکس و تصویر ⭕ ️ فرصت تاریخی پاکسازی صداوسیما و عرصه ورزش #استفعای_شیرین 🔻 هرچقدر که با استعفای ...

⭕ ️ فرصت تاریخی پاکسازی صداوسیما و عرصه ورزش #استفعای_شیرین

🔻 هرچقدر که با استعفای مسئولین سیاسی، امنیتی و نظامی مخالفم به جهت اینکه در حال حاضر شرایط عادی نیست و استعفای هر مسئول سیاسی یا نظامی یعنی راهبرد #فشار_حداکثری آمریکا مؤثر بوده، در نتیجه فشارها نیز بیشتر می شود، اما با استعفای سلبریتی ها و بازیگران و بازیکنان و ورزشکاران از جشنواره ها و صدا و سیما و مسابقات ورزشی کاملاً موافقم.

🔻 این جماعت مفت خور و عیاش، نه برای ملت و کشور هزینه دادند نه پای کار انقلاب ماندند. سالهای سال از بیت المال ارتزاق می کنند از امکانات جمهوری اسلامی بهره می برند از صداوسیمای ملی سواری می گیرند و در شرایط عادی می خورند و می چرند اما همیشه هم سربزنگاه علیه نظام و کشور و منافع ملت جفتک پرانی می کنند.

🔻 درست در زمانی که ملت ایران تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی قرار گرفته و به لطفِ همین جماعت یک دولت بی تدبیر در کشور حاکم شده و همزمان دشمن، محبوب ترین چهره نظامی کشور را به خاک و خون می کشد و کشور را به حمله نظامی تهدید می کند، بجای اینکه در این شرایط خاص و بزنگاه، به مردم آرامش داده و از کشور خود در برابر بیگانگان دفاع کنند، به بهانه یک خطای انسانی –هر چند ناراحت کننده- پشت وطن را خالی می کنند؛ در حالیکه معلوم است اینها هم ترسیده اند هم وطن را به چندرغازی فروخته اند!

🔻 باشد شما وطن فروشان، بفروشید؛ اما ارزان نفروشید! دشمنان این نظام، شما را موقتاً برای فشار به این کشور نیاز دارند وقتی از شما بهره برداری کردند چون دستمال توالت کنارتان می گذارند؛ باشد بروید و ما را در این شرایط تنها بگذارید ولی یادتان باشد در بزنگاه و شرایط سخت، پشت ملت و نظام تان را خالی کردید و در لحظه نیاز در کنار مردم نبودید.

🔻 ان شاءالله استعفای این جماعت اینقدر ادامه پیدا کند تا صداوسیما و جشنواره فجر و فرصت های جمهوری اسلامی در اختیار عموم مردم و اقشار متوسط و ضعیف قرار بگیرد و از انحصار این جماعت عیاش و وطن فروش خارج شود. این فرصت تاریخی را ارج می نهیم برای پاکسازی صداوسیما و عرصه ورزش از وجود نحس آدم های مفت خور و وطن فروش!

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...