ویژه کنید
عکس و تصویر در حیرتم از فرد سراسر تضادی که پول سعودی می‌گیرد، حجاب ایرانی بر سر دارد، ...

در حیرتم از فرد سراسر تضادی که پول سعودی می‌گیرد، حجاب ایرانی بر سر دارد، از واردکننده شیر خشک‌های فاسد که جان کودکان ایران را گرفت حمایت می‌کند اما هنوز مدعی دلسوزی برای ایران است. تا جایی که به دختری که پدرش شر داعش رو از سر میلیون‌ها انسان ازجمله خود متضادش کم کرد می گه تو در کنار مردم نیستی...! در کنار داغداران حادثه هواپیما بودن یعنی در کنار خانواده سلیمانی نبودن؟! شما عاملان تفرقه و جدایی بین مردم هستید... تو اگه واقعاً دلت برای مردم می‌سوخت آن‌قدر بر طبل تفرقه پراکنی نمی‌کوبیدی...!


تقسیم مردم به دو گروه... یا برای سلیمانی یا برای از دست رفتگان حادثه هواپیما... یا این یا اون... یا همه‌یاهیچ... تو که اینجا نیستی و نشستی داری میلیارد میلیارد پول سعودی می‌گیری مردم و چرا به جون هم میندازی؟! نفرت پراکنی بین مردم پول بیشتری برات میاره؟!


اون ها سردار مملکت و ترور کردن بعد به نظر امثال ایشون ما جنگ‌طلب هستیم؟! واقعاً فازتون چیه؟! یه احمقی به نام ترامپ یک ایرانی رو ترور کرده انتقام حق ما بوده بعد امثال مهناز افشار ناراحته از اینکه ما چرا حق خودمون رو خواستیم بگیریم و از انتقام سخت حرف زدیم؟! تفنگ اش رو در برابر کی بذاره زمین؟! در برابر ترامپ؟! نون حرومه دیگه آدم و نمک به حروم و لجن پراکن می کنه...!


دزد بیاد تو خونه‌ات دزدی و هیچی هم نگی! تازه از احقاق حق خودت که حرف هم می زنی یه عده میگن چرا! همه دنیا و قدرت ها که طرف ترامپ هستن ما مظلوم واقع شدیم توام مردم‌ات رو بفروش ولی اگه فردا تهران و زدن خود واقعی‌ات و نشون بده...!

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...