ویژه کنید
عکس و تصویر Red Velvet’s Yeri Shares Love For Tablo’s Daughter Haru + A Touching Message From Lee ...

Red Velvet’s Yeri Shares Love For Tablo’s Daughter Haru + A Touching Message From Lee Soo Man
.
.
یری عضو ردولوت زمانی را برای پاسخ به سوالات طرفداران گذراند.
.
این آیدل در اینستاگرام خو‌د از Q&A استفاده کرد تا با طرفدارانش ارتباط برقرار کند. یک طرفدار پرسید که او در حال حاضر چه کاری را انجام میدهد و یری پاسخ داد:« من دراز کشیدم و به آهنگ گوش میدم. در واقع من سرمای شدیدی خوردم. فک کنم تو چند روز آینده بفهمم که آنفولانزا باشه یا نه.»
.
در پاسخ به سوالی که او این روز ها به چه آهنگی بیشتر از همه گوش میدهد، یری اسکرین شاتی از Here I Am Again از بک یرین را منتشر کرد. یری اضافه کرد:« او اس تی Crash Landing on You هستش. من هر روز فقط توی دراما بهش گوش میدادم ولی در آخر امروز منتشر شد. من مشتاقانه یه ساعته که منتظرم تا دراما رو هم امروز ببینم. من حتی اگه مریض باشم اونو میبینم.»
.
طرفداری دیگر پرسید:« غذای خوشمزه بعد از کنسرت خوردی؟ لطفا همیشه سالم بمون.» با عکسی که سرم به دست او وصل است، یری پاسخ داد:« نه... من دوباره دیروز به زیر سرم رفتم و دوباره امروز ، پس حال خوبی بعد از خوردن غذای سنگین نداشتم. یکم پیش سالاد خوردم.»
.
یک طرفدار کنجکاو بود که او چگونه طرفدار دختر تابلو یعنی Haru شده است و چیز مورد علاقه‌اش راجع به او چیست. با تگ کردن اینستاگرام تابلو و Haru یری گفت:« ویدیویی از Haru نیست که من ندیده باشمش. عشقم، بچم. دوست دارم Haru. این اونی میخواد ببینتت.»
.
وقتی یک طرفدار پرسید:« چه درامایی رو این روز ها از دیدنش لذت میبری؟ من Crash Landing on You رو دوست دارم.» یری گفت:« منم.. الان وقتی ساعت ۹ پخش بشه میبینمش. من میبینمش. وقت تمرکزه.»
.
در آخر یری به Q&A پایان داد و پیامی طولانی از موسس کمپانی SM یعنی لی سومان در چترومش با رد ولوت را به اشتراک گذاشت. او‌ نوشت:« من پیامی احساسی از لی سومان موقع Q&A گرفتم. در آخر او نوشت:« قوی باش، ردولوت. من حتی تو این ساعت دیر وقت هم قدرت پیدا میکنم.»

#redvelvet #yeri

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...