ویژه کنید
عکس و تصویر JYP Shares Updates On Cases Of Legal Action To Protect 2PM And Stray Kids . ...

JYP Shares Updates On Cases Of Legal Action To Protect 2PM And Stray Kids
.
در ۱۴ ژانویه، کمپانی JYP بیانیه‌ای راجع به اقدامات قانونی آژانس که برای حفاظت 2PM و استری کیدز در حال انجام است منتشر کرد.
.
بیانیه‌ی 2PM به شرح زیر است:
.
"سلام، این JYP است.
ما صادقانه از طرفدارانی که به 2PM حمایت ثابت خود را نشان دادند تشکر میکنیم.
.
ما این بیانیه‌ را برای به روز رسانی این وضعیت پس از ارائه و ثبت شکایت کیفری در رابطه با تجاوز به حریم خصوصی هنرمندمان و ترساندن آنها که ما سال گذشته هشداری در این باره دادیم میدهیم.
.
در حال حاضر، ما دائما آپدیت هایی در رابطه با آسیبی که به هنرمندمان رسیده است میدهیم و آنها را به مدارک شکایت اضافه میکنیم و همچنین تحقیقاتی نه تنها در کره بلکه هم در کشور و هم در خارج کشور انجام میدهیم.
.
به علاوه، همان طور که در بالا ذکر شده است، ما فهمیدیم که با وجود اینکه جولای گذشته هشداری منتشر کردیم که ما شکایتی جنایی و کیفری در رابطه با تجاوز به حریم خصوصی و ترساندن هنرمندمان به ثبت رسانده‌ایم ولی همچنان این مشکل ادامه دارد.
.
ما باری دیگر واضحانه بیان میکنیم که اقداماتی محکم بدون هیچ ملایمتی علیه تمام اقداماتی که مانع شده است تا هنرمندمان با امنیت به فعالیت هایش ادامه دهد، مانند ایجاد رعب و تجاوز به حریم خصوصی، انجام میدهیم.حتی اگر مدت زمان طولانی‌ای طول بکشد، بهترین تلاشمان را تا پایان مجازات عاملان میکنیم.
.
ممنون."
.
بیانیه‌ی استری کیدز به شرح زیر است: "سلام، این JYP است.
.
اخیرا حوادث متداوم و تکراری تجاوز به حریم خصوصی از طریق استفاده از اطلاعات شخصی آرتیستمان وجود داشته است.
.
اعضای استری کیدز به طور منفی از لحاظ روحی و‌ روانی تا حدی قابل توجه تحت تاثیر هستند چرا که اطلاعات شخصی آنها مورد استفاده قرار گرفته شده است تا با آنها در همه‌ی ساعات روز ارتباط برقرار شود و پیام های اسپم فرستاده شود.
.
این بر خلاف قانون، شامل نقض قانون محافظت از اطلاعات شخصی، است و اگر این رفتار ادامه یابد ما اقدامات قانونی انجام خواهیم داد. ما امیدواریم که شما سریعا به لو دادن و پخش اطلاعات شخصی اعضای استری کیدز پایان دهید و به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید.
.
در رابطه با هشدار هفته‌ی گذشته راجع به شایعات مخرب، ما شکایت کیفری به ثبت رسانده‌ایم و ما در اواسط راه اجرایی کردن شکایت هستیم.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...