ویژه کنید
عکس و تصویر CGV Responds To Speculation About Release Of IZ*ONE’s Concert Film . اخیرا، گزارشی به این ...

CGV Responds To Speculation About Release Of IZ*ONE’s Concert Film
.
اخیرا، گزارشی به این موضوع اشاره کرده بود که طرفداران در سرویس ریتینگ آنلاین، متوجه فیلمی‌ با نام "Eyes on Me: The Movie Short Version" شده اند که با عنوان درحال بررسی ریتینگ در این سایت ثبت شده است.
.
قرار بود "Eyes on Me: The Movie" که استیج و پشت صحنه اولین کنسرت IZ*ONE را به تصویر می‌کشد، 15 نوامبر در سینماها اکران شود اما به دلیل درگیری ها حول دستکاری آرای مجموعه "Produce 101"، اکران آن به تعویق‌ افتاد. با قرار گرفتن نام این فیلم با عنوان "نسخه کوتاه" در سایت ریتینگ ها، گمانه زنی ها به این سمت رفت که این فیلم پس از حذف قسمت های مربوط به آن برنامه بحث برانگیز، سرانجام اکران خواهد شد.
.
17 ژانویه، منبعی از سوی کمپانی سینمایی CGV در گفتگو با SPOTV News گفت "در ثبت نام فیلم دیگری، اشتباهی رخ داده بود. هیچگونه برنامه ای برای اکران 'Eyes on Me' نداریم."
.
در رابطه با عنوان "نسخه کوتاه"، این منبع بیان داشت "هیچ نسخه کوتاهی وجود ندارد. این مسئله تنها خطایی در ثبت فیلم دیگری بوده است و اکنون این فیلم در لیست وبسایت سرویس ریتینگ آنلاین وجود ندارد."
.
درگیری‌های حول دستکاری آرای "Produce 101" به دیسبند شدن X1 انجامید. در مورد IZ*ONE، انتشار فول آلبوم آن‌ها تاکنون به تعویق افتاده است. با این حال، 6 ژانویه، منبعی از سوی CJ ENM اعلام کرد که این کمپانی و آژانس های اعضای IZ*ONE مایلند تا این گروه فعالیت هایش را ادامه دهند.#izone #yujin

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...