ویژه کنید
عکس و تصویر 🔺 اقدام مثبت شورای نگهبان اخیراً در طی بررسی صلاحیت کاندیداها از سوی شورای محترم ...

🔺 اقدام مثبت شورای نگهبان
اخیراً در طی بررسی صلاحیت کاندیداها از سوی شورای محترم نگهبان، شاهد رد صلاحیت 90 نفر از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی بوده ایم که طبعا به ذائقه برخی خوش نیامد و با اعتراض و هوچی گری درصدد بر آمدند تا به خیال خویش شورای نگهبان را از تصمیم خویش بازگردانند.

نکته مهم در ردصلاحیت نمایندگان فعلی مجلس که از زبان سخنگوی شورای نگهبان نیز بدان اشاره گشته، سوء استفاده های اقتصادی برخی نماینده هاست که منجر به ردصلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان شده است.

در طی چهار ساله اخیر به ظن بسیاری از کارشناسان عملکرد مجلس شورای اسلامی در حد و تراز نظام انقلاب اسلامی ایران که هیچ، حتی در حد "رأس امور بودن" هم نبوده است و از این زاویه خلاء حضور مجلسی فعال و تأثیرگذار را شاهد بودیم و به طور قطع این امر می بایست مورد آسیب شناسی واقع شود.

اقدام شورای نگهبان اگر چه مطلوب و در حد انتظار جلوه کرد و می بایست بدون تعارف با جریان های سیاسی در تمامی عرصه های انتخاباتی تداوم یابد، لذا تکمیل کننده این اقدام، پیگیری قوه محترم قضائیه است که به حق در طی مدت اخیر خوش درخشید و بارقه هایی از امید را در دل مردم زنده نمود.

انتظار است ریاست محترم قوه قضائیه همچون مدت اخیر بدون واهمه از هیاهوی جریان های سیاسی و تریبون در اختیار، پیگیری فساد های اقتصادی از سوی برخی نمایندگان مجلس و بویژه ردصلاحیت شده را در دستور کار خویش قرار دهد تا من بعد هیچ فردی جرأت سوء استفاده از مناصب حکومتی را در ذهن نپروراند.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/33288

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...