ویژه کنید
عکس و تصویر ⭕ ️پاسداران آگاهانه انتخاب می‌کنند، شجاعانه می‌جنگند، غریبانه زندگی ‌می‌کنند، مظلومانه شهید می‌شوند و بیشرمانه ...

⭕ ️پاسداران آگاهانه انتخاب می‌کنند، شجاعانه می‌جنگند، غریبانه زندگی ‌می‌کنند، مظلومانه شهید می‌شوند و بیشرمانه مورد توهین قرار می‌گیرند!
"شهید بهشتی"

🔹 قابل توجه برخی‌‌ها که آن جملاتی را که دوست دارند و به نفعشان است از #شهید_بهشتی منتشر می‌کنند؛ غافل از این‌که مسیرِ توحیدی این شهیدِ بزرگ، را نمی‌شود، ناقص مطالعه‌کرد!
🔴 نقشه شوم دولت #روحانی با کمک شبکه #اینستاگرام برای انتخابات #مجلس..

🔷 اینستاگرام ، از اوایل امسال، هر پیج یا پستی که در مورد سپاه بود،حذف میکرد یا صفحات منتشر کننده را محدود (شادوبن) می نمود..
🔷 اینستاگرام، کاری با نشر تصاویر و مطالب مربوط به سپاه، توسط صفحات برعنداز یا لیبرال و #اصلاحطلب ندارد⚠ ️
🔷 اما قبل تر! درست چند روز قبل از انتخابات ۹۶ ،چند صفحه بزرگ با محتوای انقلابی و منتقد دولت تا چند مدت پس از انتخابات،بدون دلیل و اخطار،از دسترس خارج و مسدود شدند!
🔷 به قبل تر از اینها برویم! #اطلاعات_سپاه ،با دستگیری چند نفر از آدمین های #کانال های غیراخلاقی و معاند، فعالیت آنها را متوقف و کانال ها حذف شدند..
اما ، بعد از فشار دولت روحانی،ادمین ها آزاد شدند و با همکاری عجیب تلگرام،کانال ها به همراه مطالبشان ،برگشتند..!
🔷 نکته بعدی، دیدار #وزیر_اطلاعات نقاش دولت روحانی با آدمین کانال ها را به یاد آورید، جلسه آدمین کانال های طنز،سیاسی و.. و کمک مالی با #شریعتمداری ،عضو ستاد روحانی و وزیر فعلی کار، را هم در نظر داشته باشید..
🔷 با این نکات،خواستم بگویم،اگر اینستاگرام به بهانه تروریست خواندن #سپاه ،مطالب مربوطه را از پیج های انقلابی حذف و خود پیج را مسدود میکرد،ح...

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...