ویژه کنید
عکس و تصویر BTS’s V, Park Seo Joon, Sandara Park, And INFINITE’s L Express Concern For Those Affected ...

BTS’s V, Park Seo Joon, Sandara Park, And INFINITE’s L Express Concern For Those Affected By Volcano Eruption In Philippines
.
سلبریتی های زیادی با انتشار پست هایی در فضای مجازی نگرانی خود در رابطه با فوران آتشفشان در فیلیپین را ابراز کردند. آتشفشان Taal از یکشنبه گذشته شروع به فعالیت کرده و در هوا خاکستر پخش می‌کند و باعث ایجاد زمین لرزه هایی نیز شده است. به دلیل هشدار احتمال فوران، تخلیه مناطق اطراف در بعدی وسیع صورت گرفته است.
.
در انجمن WeVerse طرفداران بی تی اس، یکی از طرفداران از سایر طرفداران فیلیپینی درخواست کمک کرده بود و وی عضو این گروه پاسخ داد "اخیرا قلبم واقعا درد می‌کنه. از صمیم قلب امیدوارم کسی آسیب نبینه و طبیعت بیش از این به انسان ها آسیب نزنه."
.
صبح روز 14 ژانویه، ساندارا پارک با انتشار عکسی از این آتشفشان در استوری اینستاگرامش نوشت "لطفا همه سالم و امن بمونید."
.
پار‌ک سو جون در اینستاگرام نوشت "برای Taal دعا کنید."
.
اِل عضو INFINITE که برای فن میتینگی در فیلیپین بود نوشت "می‌خوام از همه طرفدارایی که امشب به فن میتینگ اومدن تشکر کنم. به خاطر فوران آتشفشان نزدیک مانیل، امیدوارم که کسی به خاطر این بلای طبیعی آسیب نبینه."
.
همچنین، Cherry Bullet که به دلیل کنسل شدن پروازهای این هفته مانیل موفق به بازگشت به کره نشده بود، اکنون در کره هستند‌ هه‌یون عضو این گروه در اینستاگرام از امیدش برای عدم وجود خسارات بیشتر نوشت.


#bts #taehyung

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...