ویژه کنید
عکس و تصویر 🔴 🆕 سخنان مزخرف جدید از مطهری ** علی مطهری: افراد سهل‌انگار نسبت به احکام ...


🔴 🆕 سخنان مزخرف جدید از مطهری** علی مطهری: افراد سهل‌انگار نسبت به احکام دین،باید در مجلس نماینده داشته باشند

«علی مطهری» در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: «تمام حرف ما این است که باب اظهارنظر و آزادی بیان نباید بسته شود ولی اینها(شورای نگهبان) می‌گویند شما باید نظر رسمی حکومت را تکرار کنید هرچند قبول ندارید و آن را خلاف قانون اساسی می‌دانید و هرچند در عمل به خاطر مصلحت اسلام و کشور تابع هستید و صرفا برای اصلاح امور اظهارنظر می‌کنید. مشکلی که شورای نگهبان با سرایت دادن نظارت استصوابی به اظهارنظرها ایجاد کرده ناشی از همین فکر است».

مطهری در ادامه نوشت:«حتی افراد سهل‌انگار نسبت به احکام دین و حتی افراد مخالف نظام باید در مجلس نماینده مورد علاقه خود را داشته باشند».

علی مطهری در روزهای گذشته نیز در اظهارنظری عجیب گفته بود:«کسانی که نظام را قبول ندارند،باید در مجلس نماینده داشته باشند».

یک نماینده تراز انقلاب اسلامی باید همزمان ویژگی هایی همچون پایبندی به احکام اسلام، تقوا و تدین، پایبندی به نظام و قانون اساسی، صداقت، امانت، انقلابی بودن، اهتمام به امور مستضعفین، روحیه مبارزه با راحت طلبی، مبارزه با مفاسد اقتصادی، ساده زیستی و پرهیز از اشرافی گری، عدم وابستگی و تمایل به نظام سلطه، پایبندی به وحدت و انسجام ملی، شجاعت، بصیرت و بینش سیاسی، برنامه داشتن، اهتمام در قانونگذاری و نظارت، ساده لوح نبودن، دارای نگاه کلان ملی، بهره مندی از نظر کارشناسی، مردمی بودن و...را دارا باشد.

مجلس شورای اسلامی «ریل گذارِ حرکتِ دولت» است. با توجه به اینکه اکنون ما در میانه یک جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن و در رأس آن آمریکا هستیم، اقدامات مجلس باید نماد خودباوری، استکبارستیزی و مردم سالاری باشد. #انتخاب_اصلح

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...