ویژه کنید
عکس و تصویر هآی گآیز :

هآی گآیز :")
میدونم دیگه پست نزاشتیم و راستش از وقتی دیسبند شدن خیلی حسوحالشو نداشتیم ولی قرار نیس کلا فعالیت نداشته باشیم ^^ هر ازگاهی پست میزاریم یا خودم تونستم ادیت ازشون میزارم از هر آیدلی که شما بخواین،، اممم اما جدا از اون یه پستی یه جا دیدم مطلبش به نظرم قشنگ بود برا همین گفتم اینجا هم بزارم مطلب با این عنوان شروع میشه :
"کـیپاپ" زندگی نیست
و منظور من به معنای جدیشه نه شوخی یا هر چی. "کیـپاپ" نباید انقدر وقت و انرژیتونو صرف کنه که بخواد مانع از این بشه که زندگی خودتونو بکنید نباید تا حدی پیش بره که به این فکر کنین که این حقو دارین که برآی هر کدوم از آیدولاتون تصمیم بگیرین درصورتی که خوشون بالغن و میتونن واسه زندگی خودشون تصمیم بگیرن و مهم تر از اون زندگی‌ خودشونو داشته باشن. آره درسته که شما رو خوشحال میکنن و بعضی وقتا هم به هر دلیلی ناراحتتون میکنه...اما نباید تنها علت شادیتون باشه میدونین چرا؟! چون اونا هم آدمن ، مثل خودتون. احساس دارن ، امید دارن ، رویا دارن و برای بعضی از اونا این خیلی بیشتر از فن‌ها شامل خونواده ، دوستان ، افراد مهم و حتی خانواده خودشون میشه. اگه شما قرار میزارید ، ازدواج میکنید یا بچه دار میشید اونا هم همین کارو میکنن! اینو بع خودتون تلقین نکنین که آیدلتون " دوست پسرتـونه" چون نیست. رابطه ی بین فن و آیدل شاید پرمعنی و خاص باشه اما در زندگی شما همه چیز نیست ،کیپاپ شما رو خوشحال میکنه اما نباید تنها منبع خوشحالیتون باشه چون قطعا برای اونا اینجوری نیس.
مخاطب این پست بیشتر کسایی هستن که عشقون به کیپاپ یه جور زیاده رویه و این شامل تمام گروهای کیپاپ میشه نه فقد بعضی هاشون پس امیدوارم دست از این علاقه خودخواهانتون بردارین یا کمترش کنین:)
چون اول از همه به خودتون صدمه میزنه💜
#x1 #ᴩʀᴏᴅᴜᴄᴇx101

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...