ویژه کنید
عکس و تصویر Banana Culture Entertainment Responds To Report Claiming Agency Is Shutting Down After EXID’s Departure ‌ ...

Banana Culture Entertainment Responds To Report Claiming Agency Is Shutting Down After EXID’s Departure

در ۲۵ مارچ، Korea Economic Daily گزارش کرد که بر اساس تحقیقات آنها، کمپانی Banana Culture به تدریج بسته میشود. در گزارش ها گفته شده است که این آژانس هم اکنون کارهای مدیریتی خود را معلق کرده است.

منبعی که به خوبی از وضعیت داخلی آژانس اطلاع دارد گفت:« Banana Culture قراردادهایش را با تمامی هنرمند هایش لغو کرده است. مدیران اصلی نیز کمپانی را ترک کرده اند.» این منبع گزارش کرد بازیگران آژانس مانند لی جونگ هیون و ها سونگ ری نیز راهشان را از کمپانی جدا کرده‌اند.

منبع دیگری به این رسانه گفته است:« کارمندان کافی وجود ندارد تا کارها را انجام دهند.»

هر پنج عضو گروه EXID کمپانی را ترک کرده‌اند. طبق گزارش ها قرارداد کمپانی با خواننده‌ی trot یعنی Sungeun به پایان رسیده است. این رسانه‌ی خبری پروموشن های آینده ی گر‌وه TREI که توسط Shinsadong Tiger تهیه شده بودند را نامطمئن توصیف کرده است.

در این روز، مدیرعامل یو جه وونگ به رسانه‌ی خبری Xportsnews اعلام کرد که این گزارش نادرست است.

وی گفت:« من اکنون گزارش هایی دیدم که ذکر کرده است کمپانی در حال تعطیل شدن است. این گزارشی نادرست است. اکنون، TREI و کارآموزان زن در کمپانی باقی مانده‌اند.»

در ۲۰۱۶، کمپانی Banana Culture توسط گروه رسانه‌ی چینی Banana Project تاسیس شد. یو جه وونگ در ادامه گفت:« سهام چینی ها نیز در Banana Culture وجود دارد پس ما در موقعیتی نیستیم که طبق اراده و خواست خودمان کمپانی را تعطیل کنیم. اکنون مذاکراتی در رابطه با سرمایه گذاری از جاهای دیگر نیز وجود دارد. عملکرد کمپانی ما ادامه خواهد یافت.»

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...