ویژه کنید
عکس و تصویر امام علی (ع) ما اکثر العبر و اقل الاعتبار #رهبرمعظم : #سعودی ‌ها با تجاوز ...

امام علی (ع) ما اکثر العبر و اقل الاعتبار
#رهبرمعظم : #سعودی ‌ها با تجاوز به #یمن
خطا و اشتباه کردند و #بدعت بدی را در منطقه بنیان گذاشتند.
رهبر انقلاب کار این روزهای #دولت_سعودی در یمن را مشابه #جنایت_صهیونیست‌ ها در #غزه خواندند و به دو جنبه‌ ی مهم این موضوع پرداختند.
ایشان اقدام علیه ملت یمن را « #جنایت #نسل‌کشی و قابل #تعقیب_بین‌المللی » دانستند و افزودند: #کشتن_کودکان ، #تخریب_خانه ‌ها و نابود کردن #زیربناها و #ثروتهای_ملی یک کشور، #جنایتی_بزرگ است.
رهبر انقلاب تأکید کردند: یقیناً سعودی‌ها در این مسئله #خسارت و ضرر خواهند کرد و به #هیچ_وجه پیروز نخواهند شد. دلیل این پیش‌بینی واضح است، زیرا توانایی نظامی #صهیونیست‌ ها چندین برابر سعودی ‌ها و منطقه‌ ی غزه نیز یک منطقه کوچک بود، اما آنها نتوانستند موفق شوند، در حالی که یمن، کشوری پهناور و با جمعیت ده‌ ها میلیونی است. سعودی‌ها در این ماجرا قطعاً ضربه خواهند خورد و #بینی آنها به #خاک مالیده خواهد شد.
ایشان افزودند: ما با سعودی‌ ها در مسائل گوناگون سیاسی #اختلافات_متعدد ی داریم اما همیشه می‌ گفتیم که آنها در سیاست خارجی متانت و #وقار نشان می‌دهند، اما چند جوان بی ‌تجربه امور آن کشور را در دست گرفته و دارند #جنبه‌_توحش را بر #جنبه‌_متانت و #ظاهرسازی غلبه می‌ دهند، که این کار قطعاً به ضررشان تمام خواهد شد. این حرکت در منطقه قابل قبول نیست و من #هشدار می‌ دهم که باید دست از حرکت جنایت ‌آمیز در یمن بردارند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...