ویژه کنید
عکس و تصویر . . یک عده ای میگویند، ما بدون غرب نمیتوانیم پیشرفت کنیم. اما امام میگفت ...

.
.
یک عده ای میگویند، ما بدون غرب نمیتوانیم پیشرفت کنیم. اما امام میگفت ما میخواهیم حسابمان را از غرب جدا کنیم. امام میگوید، کسانی هستند که #استقلال فکری_ندارند و دنبال این هستند که غرب چه میگوید، یا ما چه بگوییم که غربی ها خوششان بیاید، یا لااقل کاری کنیم که آنها #ناراحت نشوند. شما دیدید بعضی از مسئولین ما در همین ایام گفتند که بعد از #مذاکرات، دیگر هر حرفی را نمیشود زد! یعنی دیگر مراقب باشید و دهانتان را ببندید و دوره آن ادبیات امام که میگفت "آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند" و "اسرائیل باید از بین برود"، دیگر تمام شده است!
.
اینها خطرناکند، اینها دارند ریشه خط امام را دانسته یا ندانسته، خواسته یا نا خواسته میزنند. این فکر، درست نقطه مقابل و صدو هشتاد درجه، مخالف خط امام است. میگویند مواظب #حرف زدنمان باشیم، تا یک وقت #آمریکا و غرب ، ناراحت نشوند. اما امام میگفت کاری کنید که دشمن از شما #عصبانی باشد، امام میگفت ، هر وقت دیدید آمریکا و دشمنان دارند از شما تعریف میکنند، بدانید یک غلطی کرده اید. بعد برخی ها میگویند حرف زیادی نزنیم که اینها ناراحت نشوند! واقعا ساده لوح اند که فکر میکنند، #دشمن میخواهد بیاید مشکلات ما را حل کند. اینها #عقلانیت است یا #سفاهت؟! کدام #تجربه تاریخی این را تایید میکند؟ کدام استدلال عقلی این را میگوید؟ کدام دلیل شرعی این را میگوید؟ #قرآن صریحاً خلاف این حرف را میزند.
.
امام میگوید #استقلال_فکری بعضی را گرفته اند. همه اش دنبال این هستند که غرب چه میگوید و چه میخواهد. امام در بیست و یک خرداد پنجاه و هشت میگوید، ما که جمهوری اسلامی را میخواهیم مستقر کنیم، میخواهیم حسابمان را از غرب جدا کنیم.
.
میگوید آقا! ما اصلاً به معیار های غربی هیچ کاری نداریم، تمام. ما برنامه دیگری داریم، برخی معیارهای ما با شما تفاوت دارد، ما در زمین شما نمیخواهیم بازی کنیم.اهداف، شعارها، ارزشها و روشهای ما با شما یکی نیست، گرچه #اشتراکاتی داریم. امام میفرماید، اما یک دسته غربزده ها در فکر این هستند که جمهوری اسلامی، اسلامی اش نباشد، همان #جمهوری باشد که غربی ها خوششان میاید. امام میگوید برخی از اینها #خائن اند، برخی خیانت کار هم نیستند اما از بس به آنها تزریق و تعلیم شده، باورشان آمده که غرب فلان و بهمان است.
.
اینهایی که فکرشان اینطور شکل گرفته، عامل #نفوذ غرب در جمهوری اسلامی اند. یا آگاهانه، یا نا آگاهانه، نتیجه کارشان، #انحراف جمهوری اسلامی از مسیر #انقلاب و امام است.
.
.
استاد حسن رحیم پور ازغدی
«پایان مرگ بر استکبار، پایان انقلاب اسلامی است» ٢٨ شهریور ٩٤، شبکه یک
.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...