به نام خدا.روز شمار ماه صفر (قسمت سی و پنجم)#روز_ششم_صفر#اسی...

به نام خدا

.
روز شمار ماه صفر (قسمت سی و پنجم)

#روز_ششم_صفر
#اسیران_اهل_بیت_در_شام

ادامه قسمت قبلی که در آدرس زیر منتشر گردید؛

http://www.wisgoon.com/pin/10176116/

#ادامه_خطبه_زینب_کبری_در_مجلس_یزید؛


#ای_یزید!
گمان می کنی اکنون که اطراف زمین و آفاق آسمان را بر ما بسته ای و چنان راه چاره بر ما مسدود نموده ای که ما را برده وار به هر سو می کشند، ما نزد خدا بی مقدار شده و تو مـحـتـرم هـستی؟ و این پیروزی به خاطرارزشی است که نزد خدا داری که تکبر می ورزی و باد به بـینی انداخته ای،

از اینکه روزگار به کام توست و کارهایت مرتب و آراسته و ملک و پادشاهی ما را بی مزاحم در اختیار گرفته ای، شادمان و خوشحالی؟

اندکی آهسته تر!

آیا فراموش کرده ای که خدای تعالی می فرماید:
"کـافـران نـپـنـدارنـد مـهلتی که به ایشان می دهیم به نفع آنهاست، این مهلت را فقط برای آن می دهیم که گناه بیشتر مرتکب شوند و آنان را عذابی دردناک است." (آل عمران / 178).

آیا این عدالت است که زنان و کنیزان خود را پشت پرده بنشانی و دختران رسول خدا را اسیر کرده در حالی که پرده از ایشان برداشته و چهره هایشان را آشکار کرده به دست دشمنان دهی تا از شهری به شهری برند و قومی بیگانه به آنان نگاه کنند و دور و نزدیک و شریف و وضیع به آنها چشم دوزند، در حالی که نه سرپرستی برای آنها مانده نه پشتیبانی.

چگونه می توان از کسی انتظار مراعات داشت که مادرش جگر پاکان را به دندان کشید و گوشتش از خـون شـهیدان رویید؟ چگونه در دشمنی ما خانواده کوتاهی کند کسی که ما را با چشم بغض و کنیه می نگرد؟
.
.
#ادامه_دارد...
.
.
.
پی نوشت؛
کربلا یا کربلا یا کربلا یا کربلا
در فراقت مبتلایم مبتلایم مبتلا

آیه‌ی قرآن نیافتاد از لب خشک حسین
از کنار قتلگه تا دامن دشت طلا

سالها دیدم که در هر محفلی با سوز دل
خوانده اند این بیت را با یکدِگر اهل ولا

بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا
بر دلم ترسم بماند آرزوی کربلا
.
.

#محرم
#صفر
#با_محرم
#ششم_صفر
#عباس
#حسین
#امام_حسین
#امام_حسین_علیه_السلام
#یا_مهدی_ادرکنی
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#ashura
#shia_muslim
#Muharram #Ashura_2015 #Day_of_Ashura #Ashura_in_iran #Aşura #Ashura #Ashures #عاشورء #Աշուրա #Ашурa #আশুরার  #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #şiə #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein  #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #Azadari #shia_islam #shia_religion #islam_shia #shia_blood #shia_mourning #shia_sword #shia_muharram #نقی #امام_نقی #علی_النقی
#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار