عکس و تصویر به نام خدا..قابل توجه اونایی که سابقه #مجید_توکلی ...

به نام خدا
.
.
قابل توجه اونایی که سابقه #مجید_توکلی رو فراموش کردن!!! و یا خودشون رو به فراموشی زدن!!!! و یا قصد تطهیر این افراد رو دارن!!!!!
.
این یک یادآوریست!!!!
.
.
به نقل از آلزایمر 88

16 آذر و
ماجرای پر پر شدن یک
#کلاغ افساد طلب!
.
#مجید_توکلی

ماجرا مربوط می‌شود به دو سه
سال پیش _ پیش از سال ۸۸ _ که نشریاتی در #دانشگاه_امیرکبیر پخش شد که مجید توکلی هم یکی از نویسندگانش بود.در این نشریات، مقالات اهانت‌آمیزی چون «هیچ کس مقدس نیست»، «فاحشه‌ها در کجا بیشترند؟»
و«کلاغ‌های سیاه» چاپ شده بود و در آن به پیامبر اکرم (ص)، امام علی (ع) و امام زمان و رهبری، مراجع، علما و دختران و زنان محجبه اهانت شده بود.


از قدیم گفته‌اند چوب خدا صدا ندارد.


اگر معتقد باشیم که قانونی در این نظام آفرینش وجود دارد و اگر باور داشته باشیم که هر آهی و هر قطره‌ی اشکی که از آزار دیگری نصیب دل‌های زنان و مردان باایمان می‌شود، پس باید باور داشته باشیم که چوب خدا هم واقعا صدا ندارد.


#مجید_توکلی دقیقا از همان روزی که کلاغ‌های سیاه را نوشت و زنان و دختران محجبه ایرانی را مسخره کرد، باید منتظر چوب خدا هم می‌شد. البته شاید او حقیقتا پیش‌‌بینی نمی‌کرد که روزی به همان لباسی متوسل شود که دوسال پیش آنرا مورد تمسخر و اهانت قرار داده بود!این #قهرمان_پوشالی جنبش دانشجویی آنقدر نامرد بود که روزی زنان و دختران پاکدامن این مملکت را به خاطر نوع پوشش آنها به استهزا گرفت و آنقدر #نامرد است که امروز _۱۶ آذر ۸۸ _ نمی‌تواند مردانه پا به عرصه مبارزه بگذارد و به همین خاطر در #روز_دانشجو که به یاد مردانگی‌های سه شهید بزرگ جنبش دانشجویی است، ظاهر مردانه خود را کنار می‌گذارد و به لباس زنانه متوسل می‌شود و ریش و سبیلش را پشت آن پنهان می‌کند.

اما او لیاقت پوشیدن این لباس را هم ندارد، این لباس پاک، ارزشش را از همان زنان و دخترانی می‌گیرد که کلاغ سیاه قصه‌ی امروز ما، دو سال پیش _ سال۸۸ _ به آنها توهین کرده بود!
.
پ.ن ۱ :// مجید توکلی دانشجویی که از قبل اخراجی دانشگاه امیر کبیر تهران بوده ( به خاطر رزومه وخیم تحصیلی ) ؛ روز ۱۶ آذر پس از اغتشاش و فتنه گری در دانشگاه قصد داشت که با لباس مبدل از معرکه بگریزد که این چنین گرفتار دست خدا شد!
پ.ن ۲: // نوشتار بالا از امید حسینی ؛ وبلاگ آهستان

@alzaymer_channel

.
.
#افساد_طلب
#افساد_طلبان
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...