از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد؛استقلال در بین ۱۰ تیم...

از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد؛


استقلال در بین ۱۰ تیم برتر آسیا / آبی ها آبروداری کردند

AFC همزمان با نزدیکی به پایان سال ۲۰۱۵، رده‌بندی برترین تیمهای آسیایی در رده باشگاهی را اعلام کرد که گوانگ ژو قهرمان لیگ قهرمانان آسیا که توانسته در ۳ سال گذشته ۲ بار این عنوان با ارزش را بدست بیاورد در رده نخست قرار گرفته است.

سرویس ورزشی «فردا»- استقلال با قرارگرفتن در رده نهم برترین تیم های آسیا در سال ۲۰۱۵ بهترین جایگاه را در بین تیمهای ایرانی دارد.

به گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، AFC همزمان با نزدیکی به پایان سال ۲۰۱۵، رده‌بندی برترین تیمهای آسیایی در رده باشگاهی را اعلام کرد که گوانگ ژو قهرمان لیگ قهرمانان آسیا که توانسته در ۳ سال گذشته ۲ بار این عنوان با ارزش را بدست بیاورد در رده نخست قرار گرفته است.

 بعد از این تیم چینی دو تیم عربستانی به نام الهلال و الاهلی قرار دارند که سه تیم برتر آسیا در این رده بندی محسوب می شوند.

در بین تیم های ایرانی استقلال تنها تیمی است که در بین ۱۰ تیم نخست قرار گرفته است. آبی پوشان پایتخت در این رده بندی در رده نهم قرار گرفته اند.

 سپاهان در رده هجدهم قرار دارد، پرسپولیس در جایگاه بیست و سوم آسیا جای گرفته و فولاد اهواز در رده بیست و نهم قرار دارد. همچنین تراکتورسازی و نفت نیز به ترتیب در رده های سی و نهم و چهلم قرار دارند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار