اعتراف تکان دهنده مادر به قتل فرزندانش    ☆سهیل به نقل از رو...

اعتراف تکان دهنده مادر به قتل فرزندانش

☆سهیل به نقل از روزنامه ایران: مادری که در اقدامی جنون‌آمیز به قتل دو کودکش در گچساران دست زده است، اعتراف‌های تکان‌دهنده‌ای کرد.

صبح یکشنبه 22 آذر، مرد هراسانی در تماس با پلیس گچساران در کهگیلویه و بویراحمد از قتل فجیع دختر شش ساله و پسر سه ساله‌اش با ضربات چاقوی همسرش خبر داد.

با این گزارش، بازپرس ویژه قتل به همراه تیم تحقیق به محل جنایت در شهرک هدایت دوگنبدان اعزام شدند و جسد دو کودک خردسال را پیدا کردند.

در ادامه تحقیقات پلیس، مادر قاتل را که قصد خودکشی داشت و خودش را با ضربات چاقو زخمی کرده بود، در خانه‌ پدرش دستگیر کردند.

این زن که سابقه افسردگی حاد و بیماری روانی دارد، به گفته خودش در روز حادثه قرص‌هایش تمام شده و تعادل روحی نداشته است. او که پس از درمان جراحاتش در بیمارستان بازداشت شد، صبح دوشنبه 23 آذر در برابر بازپرس پرونده قرار گرفت و اعتراف‌های تکان‌دهنده‌ای کرد.

وی گفت: شوهرم ساعت 7 از خانه بیرون رفت. بچه‌ها در حالی که بازی می‌کردند شروع به دعوا کردند. ناگهان به آشپزخانه رفتم و ابتدا فاطیما را کشتم، سپس سراغ پسرم امیررضا رفتم و او را هم با همان چاقو کشتم.

قاتل که سابقه بیماری اعصاب دارد، افزود: نمی‌دانستم چه‌کار می‌کنم، دستم می‌لرزید، چند ضربه با همان چاقو به سینه خودم زدم ولی نتوانستم خودکشی کنم، به خواهرم حکیمه زنگ زدم و موضوع را به او اطلاع دادم.

«مدینه» ادامه داد: خواهرم حکیمه، خود را به صحنه ‌رساند، با هم به خانه پدرمان رفتیم و پلیس را از موضوع باخبر کردیم.
بیشتر بخوانید
کانال حوادث و اخبار حاشیه ای
از لینک زیر وارد شوید و به روز باشید
telegram.me/soheilberoozدانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار