رییس بخش سیاسی و امنیتی وزارت جنگ رژیم اسرائیل از تشکیل ائتل...

رییس بخش سیاسی و امنیتی وزارت جنگ رژیم اسرائیل از تشکیل ائتلاف عربستان سعودی، امارات، مصر و اردن به عنوان گامی در مسیر منافع و امنیت رژیم صهیونیستی یاد کرد.


به گزارش مصاف، عاموس گلعاد، رییس بخش سیاسی و امنیتی وزارت جنگ و رییس سابق واحد تحقیقات اطلاعات نظامی رژیم اسرائیل، از اهمیت ائتلاف جدید سعودی ها برای امنیت و ثبات این رژیم سخن گفت و تصریح کرد: پدیده مثبت جدیدی تحت عنوان محوری متشکل از مصر، عربستان، امارات و اردن شکل گرفته است. انتقادهایی در این کشورها در قبال آمریکا وجود دارد اما به طور کلی آنها حمایت آمریکا را ترجیح می دهند و روابط بین آمریکا و این کشورها بسیار قوی و راهبردی است.

این مقام صهیونیست بدون توضیح بیشتردرباره نحوه تشکیل ائتلاف چهارجانبه عربی مورد تایید و علاقه اسرائیل و چارچوب بهره مندی صهیونیست ها از تاثیرات آن به منظور تامین امنیت رژیم اشغالگر قدس، افزود: فکر می کنم که این ائتلاف سنی، مشارکت بزرگی در ثبات خاومیانه دارد و طبیعتا به نفع اسرائیل است و ما با آنها در صلح هستیم. این صلح مثل صلحی که بین آمریکا و کانادا برقرار است، نیست اما دستکم به اسرائیل ثبات و صلح می بخشد و حتی اگر (صلحی) سرد باشد؛ اما بسیار مهم است.

رییس بخش سیاسی و امنیتی وزارت جنگ رژیم اسرائیل با بیان این که روابط ما با همسایگانمان بسیار مهم است و بهبود می یابد، خاطرنشان کرد، ائتلاف های راهبردی که با همسایگانمان ایجاد کرده ایم، بسیار اهمیت دارد.


منبع: العالم

✅به تنها کانال های رسمی استاد علی اکبر رائفی پور و موسسه مصاف بپیوندید.
____
⬇کانال مصاف نیوز
@news_masaf
⬇ کانال مصاف ایران
@masafiran
⬇ سایت
Masaf.ir
____
این پیام را نشر دهید.
#مصاف

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...