★★★ بازتاب بیانات رهبر انقلاب درباره اعدام شیخ نمر★ شبکه الم...

★★★ بازتاب بیانات رهبر انقلاب درباره اعدام شیخ نمر


★ شبکه المیادین در خبری فوری اعلام کرد: رهبر ایران اعدام شیخ نمر را اشتباه سیاسی عربستان برشمرد که آثار آن به نظام این کشور باز خواهد گشت.

★پایگاه خبری العهد نیز با بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب، به نقل از ایشان نوشت: انتقام الهی بر حاکمان سعودی به علت جنایت اعدام شیخ نمر جاری خواهد شد.

★شبکه خبری المنار نیز در خبری فوری به نقل از رهبر معظم انقلاب اعلام کرد: جنایت اعدام شیخ نمر، اشتباهی سیاسی از سوی دولت عربستان بود.

★پایگاه صدای لبنان نیز با بازتاب سخنان رهبر انقلاب به نقل از ایشان نوشت: جهان باید مسئولیت خود را در قبال جنایت اعدام شیخ نمر بپذیرد.

★ خبرگزاری رویترز نیز گزارش داد آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، در واکنش به اعدام شیخ نمر، روحانی بلند پایه شیعه عربستان سعودی، اعلام کرد:" دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت."

★ شبکه ال بی سی لبنان نیز اعلام کرد: رهبر ایران از سکوت افرادی که ادعای آزادی و دموکراسی دارند، اما از عربستانی که خون منتقدانش را می ریزد، حمایت می کنند، انتقاد کرد.

★خبرگزاری فرانسه نیز در خبری فوری به نقل از رهبر انقلاب اعلام کرد: عربستان پس از اعدام شیخ نمر، با انتقام الهی مواجه خواهد شد.

★ پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نیز در خبری فوری اعلام کرد: رهبر ایران معتقد است عربستان بخاطر اعدام شیخ نمر، با انتقام الهی مواجه خواهد شد. پایگاه خبری لبنان 24 نیز به بازتاب بخش هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب پرداخت./فردانیوز

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار