رمزگشایی کیهان از پروژه نافرجام هاشمیحمله به خط امام(ره)در پ...

رمزگشایی کیهان از پروژه نافرجام هاشمی

حمله به خط امام(ره)در پوشش دفاع از بیت امام

در برنامه ای که در دیروز در ترمینال شماره یک فرود گاه مهرآباد برگزار شد آقای هاشمی سخنران آن بود....
هاشمی رفسنجانی سخنان خود را با حمله به شورای نگهبان آغاز کرد و در پوشش دفاع از سید حسن خمینی گفت: صلاحیت شخصیتی که اشبه به جدش امام خمینی است را قبول نمی‌کنید؛ شما صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید؟ چه کسی به شما اجازه داده است که قضاوت کنید؟ چه کسی به شما اجازه داد که یکجا بنشینید و داوری کنید؟ برای مجلس و دولت و جاهای دیگر و اختیارات را در دست بگیرید؟ چه کسی اجازه داد که اسلحه برای شما باشد و تریبون‌ها برای شما باشد؟ چه کسی اجازه داد که تریبون‌های نماز برای شما باشد و صداوسیما برای شما باشد؟ چه کسی به شما این‌ها را داد؟ اگر امام خمینی و نهضت ایشان و اراده عمومی مردم نبود هیچ‌کدام از این‌ها نبودند. زمانی که باید همه به هم تبریک بگوییم هدیه بدی به بیت امام دادید. همه باید به امام(ره) و بیت ایشان خود را بدهکار حساب کنیم، بدهکارها هدیه‌ خوبی در مقدمه انتخابات به بیت امام ندادند. ان‌شاءالله خداوند از تقصیرتان بگذرد و پشیمان شوید و عذرخواهی کنید!

...طبق اطلاعات موثق، عامل اصلی نامزدی سید حسن خمینی برای انتخابات مجلس خبرگان هاشمی بوده است. حتی یکی از نزدیکان سیدحسن هم که در انتخابات خبرگان ثبت نام کرد و صلاحیتش احراز نشد، با اصرار هاشمی وارد گود شد و تصمیمی در این زمینه نداشت.
خبرهای غیررسمی حاکی است تصمیم عدم شرکت سیدحسن در آزمون علمی خبرگان نیز چند شب پیش از آزمون در جلسه‌ای محفلی و باز هم با نظر وی گرفته شد...
با این وصف سخنان دیروز آقای هاشمی در دفاع از بیت امام را باید تلاشی برای جبران یک پروژه شکست خورده دانست. پروژه‌ای سیاسی و شخصی که متاسفانه بیت حضرت امام(ره) را ابزاری برای رسیدن به هدف می‌بیند.

...امام(ره) 25 اردیبهشت سال 63 در این خصوص می‌فرمایند؛ «من به این آقایان هشدار می‌دهم که تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است ....در خاتمه باید بگویم که حضرات آقایان فقهای شورای نگهبان را با آشنایی و شناخت تعیین کردم و احترام به آنان و حفظ مقامشان را لازم می‌دانم و امید آن دارم که این نحو امر تکرار نشود.»
و یا در جای دیگر می‌فرمایند؛ « اگربخواهد فساد کند، به مردم بگوید که این شورای نگهبان کذا و این مجلس کذا، این فساد است، و مفسد است یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی‌الارض باید قرار بگیرد.» (صحیفه امام ج14ص370)
...امام خمینی(ره) درباره اهانت به این نهاد و چرایی این قضیه می‌فرمایند؛ «از تحمل زحمات و رنجهای شما تشکر می‌کنم. شما توقع نداشته باشید که مورد اهانت واقع نشوید. همه می‌دانید تا کسی کاری انجام ندهد کسی به او توهین نمی‌کند.توهین برای کسانی است که می‌خواهند زنده باشند...» (صحیفه امام ج 17ص441)

چه کسی باید از مردم عذر خواهی کند!
...عبدالحسین هراتی یکی از نزدیکان آقای هاشمی... و سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد است.
... این عنصر ضد انقلاب در نامه‌ای به فاطمه حقیقت‌جو یکی دیگر از عناصر فتنه‌گر ضمن اتهام زنی به مسئولان آن زمان نظام، پا را از این هم فراتر گذاشته و به امام خمینی (ره) و یادگار ایشان نیز توهین می‌کند: «آن روزها خیلی‌ها می‌دانستند که هر چه تباهی و جنایت در این کشور اتفاق می‌افتد همه منویات آن پدر (حضرت امام خمینی) و آن پسر (حاج سید احمد آقا) است....دهه شصت، که دهه حاکمیت بلامنازع آن پدر و آن پسر بود را به جرأت باید تونل وحشت تاریخ معاصر ایران نامید...»
هراتی همچنین در بحبوحه فتنه 88 با نگارش نامه‌ای در مورد نام بردن کروبی از امام(ره) به او می‌گوید: «تو را به خدا نه در زنده کردن او و نه در زنده کردن «امام» نکوشید که این«امام» زنده شدنی نیست بلکه افیون مرگی است که طرفداران خود را به محاق نیستی می‌کشد.»
همچنین عیسی سحر خیزیکی دیگر از نزدیگان هاشمی در مصاحبه با یکی از سایت‌های ضدانقلاب می‌گوید: ««خیلی از اصلاح‌طلبان برخلاف اول انقلاب دیگر علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند.»...


دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است