به نام خداسلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق...

به نام خدا


سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا

#قسمت_هفدهم؛

حلقه میرحسین‎

میرحسین موسوی ۱۰ ساله جلساتی دارد و ۱ حلقه‌ها و کمیته‌های مطالعاتی دارد که بعضی از اساتید ‏دانشگاهها نیز با آنها همسو هستند‎.


بهزادیان نژاد، ۲ پسر شهید بهشتی و فاتح در این جلسات حضور دارند. ۱۰ سال این جلسات برقرار بود، البته نه ‏برای انتخابات، که محصول این ۱۰ سال شده جزوه‌ی میرحسین موسوی با عنوان زیست مسلمانی.


این جزوه ‏راهبرد میرحسین موسوی است برای اداره‌ی ۱ جامعه و ۱ حکومت! در حوزه‌های مختلف مسایل سیاسی، دینی، ‏اقتصاد و فرهنگ و‎...


#جزوه_زیست_مسلمانی


در جزوه زیست مسلمانی آنچه که به ذهن میرحسین موسوی تراوش پیدا کرده مخالفت با حکومت دینی است. ‏او می‌گوید #حکومت_دینی معنا و #مفهومی ندارد! ما باید حکومت دینداران را داشته باشیم نه حکومت دینی!؟! که ‏این دقیقا فکر جریان چپ و فکر ملی مذهبی‌هاست که در این رابطه کتابها نوشته‌اند‎.چرا حکومت دینداران، حکومت دینی نه؟!


پس ذهن این آقایان این است که ما باید براساس نظام لیبرال ‏دموکراسی و یا نظامات شرقی و آن نظامهای متداول غرب و شرق، که تجربه شده است، آنها را باید وارد این ‏کشور کنیم و چند نفر آدم دیندار بگذاریم تا آنها را اجرا بکند!!! ما نباید احکام شریعت، احکام قرآن، احکام روایات و ‏سیره‌ی نبوی و اهل بیت (ع) را ملاک قرار بدهیم!؟‎!این ذهن و فکر میرحسین موسوی است‎.


#فوکویاما راجع به نظام #لیبرال_دموکراسی می‌گوید:

این نظام پایان تاریخ است. ‎اگر هر کشوری غیر از این نظام را ‏برگزیند واپسگراست. بشر اگر می‌خواهد به صلاح برسد و یک حکومت اگر می‌خواهد جامعه‌ خود را به بهترین ‏شکل و بهترین وجه مدیریت بکند، باید نظامی مثل لیبرال دموکراسی را سرلوحه‌ کار خودش قرار بدهد‎!


نظام لیبرال دموکراسی و آن اصلاحاتی که از آن دم می‌زنند و اینها می‌خواستند وارد کشور ما بکنند، محصولش ‏استحاله‌ی انقلاب بود. می‌خواستند یک انقلاب ماتیک مالیده شده در نظر مردم و جامعه‌ی بین الملل قرار بدهند‎.


میرحسین موسوی یک سال قبل از انتخابات جزوه اش به پایان رسیده و به این نتیجه رسیده است که محصول این ‏جزوه را باید جایی ارایه دهد و نیاز به تریبون دارد. این را هم ما غافل بودیم هم اصلاح طلبان.


اونا فکر می‌کردند ‏کمافی السابق میرحسین را می‌آورند و از اسمش استفاده می‌کنند و بعد هم مثل ۱ دستمال کنارش می‌اندازند‎.

.
.
#ادامه_دارد
با ما همراه باشید...
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #موسوی
#مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی
#فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک
#فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت
#خاتمی_کذاب #منافقین #متناقض
#افساد_طلب #افساد_طلبان #کذاب
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم
#بصیرت_افزائی
#بسیج_سایبری

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...