ویژه کنید
عکس و تصویر . #فرهنگ_نیوز : در حاشیه #نشست_خبری #فیلم_سینمایی #فروشنده با حضور #اصغر_فرهادی #کارگردان و #سید_شهاب_الدین_حسینی و ...

.
#فرهنگ_نیوز : در حاشیه #نشست_خبری #فیلم_سینمایی #فروشنده با حضور #اصغر_فرهادی #کارگردان و #سید_شهاب_الدین_حسینی و #ترانه_علیدوستی #بازیگران این فیلم که شامگاه دوشنبه ۱۰ خرداد در خانه همایش برگزار شد، تصاویری در سرویس عکس #خبرگزاری ها منتشر شد که نشان می داد ترانه #علیدوستی اقدام به #خالکوبی نشان #فمینیست ها بر دستان خود کرده است.
.
پس از انتشار عکس تتوی #ترانه علیدوستی عده معتقد بودند این تصویر ساختگی است و آن را محصول بکارگیری نرم افزار #فتوشاپ دانستند اما می توان صحت این تصویر حاشیه ای را با مرور تصاویر خبرگزاری های رسمی تایید کرد.
.
لازم به ذکر است این نماد که روی دست ترانه علیدوستی #تتو شده است ، #نماد #جنبش Pro-Choice است که جنبشی است برای دفاع از آزادی #سقط_جنین.
.
علیدوستی مادر یک #کودک #خردسال به نام #حنا است. درج چنین نشانه ای بر روی بدن یک #بازیگر_زن #ایرانی که جایگاه مادری دارد سوالات و نقاط ابهام بسیاری را به وجود آورده است. سوالاتی که همه امیدوارند برای آن توضیح مناسبی وجود داشته باشد.
.
#فیلم_فروشنده
#جشنواره_کن
#کن
#فرهادی
#سینما

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...