.#فرهنگ_نیوز : مهارت جدید فروشندگان چندان هم نیاز به دقت نظر...

.

#فرهنگ_نیوز : مهارت جدید فروشندگان چندان هم نیاز به دقت نظر و توجه خاص نیست و به راحتی در #پاساژ های معروفی همچون پاساژ #قائم ، #ایران_زمین ، #کوروش و #تیراژه قابل مشاهده است و دور نیست زمانی که در کل پاساژها به عنوان ترفند موفق در جذب #مشتری بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.
.
رفتار بسیار مودب #فروشنده‌ها که اگر مشتری بیش از ده #لباس هم در اتاق پرو عوض کند نیز نمی‌تواند صبر و حوصله آن‌ها را سر برده و کلافه کند، تنها پوسته ظاهری و ساده ای از این نوع جدید روابط عمومی است، زیرا پس از چند دقیقه مشتری در مقابل بمباران اطلاعاتی از #جنس‌های مختلف اجناس و توجیهات فروشنده قرار می‌گیرد و فروشنده این جرأت را به خود می‌دهد که در مورد اندام خریدار و نوع پوششی که مناسب آن باشد، نظر می‌دهد. .
مشتری‌ای که از این مرحله عبور کرده و لباسی مدنظرش باشد، زمانی که به #اتاق_پرو می‌رود در کمال تعجب با وقاهت تمام فروشنده مواجه می‌شود که به خود اجازه می‌دهد تا از کمترین فرصت برای اظهار نظر در خصوص لباسی که پوشیده شده نظر بدهد! .
روش جذب جدیدی که به عنوان الگو در این گونه پاساژها مورد آزمایش قرار گرفته است، پس از نمونه موفق فروش #لوازم_آرایش و پس از آن، فروش لباس‌های #مجلسی و نیمه عریان #زنانه توسط #مردان است، فروش لباس توسط #جنس_مخالف است. در بسیاری از مغازه‌ها، لباس‌های #مردانه توسط #زنان و لباس‌های زنانه توسط مردان به فروش می‌رسد و در برخی از مغازه‌ها نیز از دو جنس استفاده می‌شود تا مشتری حق انتخاب فروشنده را داشته باشد!
.
این #قبح_شکنی به سرعت در ابعاد طولی و عرضی در حال رشد است و در اقدامی جدید و شاید در نوع خود بی سابقه که در سایه عدم وجود قوانین و ضوابط، در سکوت مسئولین و در کمال حیرت مشتریان در حال وقوع است در خصوص لباس زیر توسط جنس مخالف است که حتی در برخی موارد، با وجودی که در مقابل مغازه پرده نصب شده و بر روی آن نوشته شده که #ورود_آقایان_ممنوع است، فروشنده یک #مرد است!
.
در این فضای مسموم به نظر می‌رسد که شورای صنفی مخصوصا در صنف #پوشاک لازم است که با دقت نظر نسبت به اجرای ضوابط و قوانینی در زمینه فروشندگان از جمله اینکه پوشاک و اجناس مردانه باید توسط فروشنده مرد و اجناس و البسه زنانه توسط زنان فروخته شود.
.
#حیا
#حیازدایی
#عفت
#بی_حیایی
#فتنه_اکبر
#تهاجم_فرهنگی
#سبک_زندگی
#سبک_زندگی_غربی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...