.#فرهنگ_نیوز : #حجت_الاسلام غلامحسین #محسنی_اژه_ای در نشست خ...

.

#فرهنگ_نیوز : #حجت_الاسلام غلامحسین #محسنی_اژه_ای در نشست خبری پس از بازدید 3 روزه #رئیس_قوه_قضائیه و مسئولان عالی قضایی از حوزه قضایی استان #تهران و سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی در این استان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ارائه توضیحات بیشتری از هدایت پشت پرده #پارتی‌ها توسط برخی افراد گفت: به عنوان مثال در پرونده #پارتی_سعادت_آباد تهران که برخی افراد دستگیر شدند و هم‌اکنون نیز در حال رسیدگی است، فردی که میزبان بود و افراد مختلف را دعوت می‌کرد، افراد خاصی را دعوت کرده بود و این افراد به صرف یک شب‌نشینی یا پارتی نرفته بودند.
.
سخنگوی #قوه_قضائیه ادامه داد: برخی از افراد در این پارتی‌ها شرکت می‌کردند و با بعضی از افراد‌ که از #سفارتخانه‌ها آمده بودند، صحبت می‌کردند و نشان‌هایی را گرفته و قرارهای خاصی را تحت عنوان پارتی می‌گذاشتند.
.
اژه‌ای ادامه داد: همچنین قواعد و قرائن نشان می‌دهد کسانی که در #پارتی_تهران بودند، در پارتی‌های دیگر در #مشهد یا استان‌های دیگر حضور داشتند بنابراین معلوم می‌شود کسانی که به عنوان میزبان در این گونه پارتی‌ها افراد را دعوت می‌کردند، افراد خاصی را نشان کرده و از آنها دعوت به عمل می‌آوردند و نوع افرادی که دعوت می‌شدند نیز از یک قشر نیستند.
.
وی ادامه داد: براساس قواعد و شواهد موجود انسان‌ اینگونه احساس می‌کند که پشت قضیه این پارتی‌ها جریان دیگری وجود دارد و علاوه بر خلاف‌های معمول انجام شده که خود آنها جرم و گناه هستند، موضوع فراتری وجود دارد.
.
به گفته #اژه_ای در حال حاضر در پارتی #سعادت_آباد و سایر پارتی‌ها که افراد شرکت‌کننده در آن دستگیر شدند فقط به برخی شئون خلاف مانند #شراب‌خواری و ارتباطات #نامشروع رسیدگی می‌شود و در صورتیکه بررسی‌های سیستم اطلاعاتی و #انتظامی در مورد جریان پشت پرده به نتیجه برسد به آن موضوع نیز رسیدگی خواهد شد.
.
#تهاجم_فرهنگی
#نفوذ_فرهنگی
#سبک_زندگی
#سبک_زندگی_غربی
#نفوذ

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار