چطور از هشدار #شبیخون، به #ولنگاری فرهنگی رسیدیم؟

#انقلاب_ا...

چطور از هشدار #شبیخون، به #ولنگاری فرهنگی رسیدیم؟


#انقلاب_اسلامی بیشتر از هرچیز یک #انقلاب_فرهنگی ست اما متأسفانه علی‌رغم تمام هشدارها و تذکرات مقام #ولایت طی این سی‌وهشت سال گذر از عمر انقلاب، در روند قوت‌بخشی به این اصل با کمی #سهل_انگاری و #غفلت از سوی مسئولین وقت مواجه بوده ایم. هرچند آقای احمدی نژاد وارث یک روند تخریبی و ضدفرهنگی بود (خصوصاً اقدامات علنی دولت اصلاحات) اما، این موضوع از اهمیت بحث و این مسئولیت و خصوصاً زشتی غفلت صورت پذیرفته کم نخواهد کرد و نادیده گرفتن این ظلم! ظلم دیگری‌ست بر پیکره انقلاب اسلامی.. (اما چـرا؟) ..

۱- مظلومیت فرهنگ در دولت نهم:

از بخش فرهنگ #رفع_مظلومیت کنید. بخش #فرهنگ انصافاً بخش مظلومی است. الان در #گزارش آقای رئیس‌جمهور(آقای احمدی نژاد)، #اصلا اسمی از فرهنگ نیامد؛ یا در اولویت‌بندیها این اولویت #فدای اولویتهای دیگر شد و آنها تقدم پیدا کرد که در کوتاهی وقت، بیان بشود! این #مظلومیت است دیگر.

واقعاً #مسئله_فرهنگ را دست کم نگیرید. خیلی از مشکلات جامعه‌ی ما با #فرهنگ_سازی حل می‌شود. توجه بکنید که امروز، عمده‌قوای #دشمنان ما در #جبهه_فرهنگی دارد کار می‌کند.

○ امام خامنه‌ای مدظله العالی؛ ۱۳۸۶/۰۶/۰۴

◘ #مغزنوشت:
بنظرم اینکه حضرت آقا بعنوان یک دیده‌بان چنین موضوعی رو در لیست نقاط ضعف دولت های نهم و دهم قرار دادند (البته اصلاً درمورد دولتهای قبل چنین اقدامی به این شکل و بصورت لیستی واضح و صریح انجام نشده بود)، نشان از #عزم دولتهای نهم و دهم داشته و اینکه حضرت آقا به نحوی #امیدوار شده بودند تا در دولتهای بعد - باتوجه به روحیه دولتهای آقای احمدی نژاد - شاهد اصلاح این نقاط ضعف بوده باشند. (و الّا این دولت هم مثل دولت های قبل! نیازی به لیست نقاط ضعف نبود). بنظرم همتی مشاهده شده بود(البته همتی خام و نیازمند به برنامه ریزی و هدایت).


#ولنگاری_فرهنگی #احمدی_نژاد #رئیس_جمهوری #دولت_نهم #دولت_دهم #نقاط_ضعف_دولت_نهم_و_دهم #اباحه_گری #نقد #فرهنگی #استحاله_فرهنگی #تهاجم_فرهنگی #شبیخون_فرهنگی #امام #امام_خامنه_ای #خامنئی #رهبری #تمدن_نوین_اسلامی #احیای_تمدن_اسلامی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...