ویژه کنید
عکس و تصویر • 9) در همین اوضاع، برخی نیروهای

• 9) در همین اوضاع، برخی نیروهای " خودسر لباس شخصی " به سمت خوا...

• 9) در همین اوضاع، برخی نیروهای " خودسر لباس شخصی " به سمت خوابگاه دانشجویان حمله بردند و عده ای را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

#پی_نوشت : واقعا براشون متاسفم با این کارشون... :( مملکت قانون داره! بی فکری هم حدی داره،اسم خوشونو چی گذاشتن مثلا؟ نه خیر... به اسم نیست،به رسمه...
حالا البته برخی دوستان در رسانه ها میگن #لباس_شخصی_حکومتی دقیقا میشه توضیح بفرمایند یعنی چی؟ سندشو بیزحمت بیا بالا ممنون میشیم...
یعنی مثلا یه عده از شماها چند وقت بعد رفتین کنفرانس برلین،اونجا بین منافقین خلق و ضد انقلابا و اون فجایع بوووووق، شما هم یعنی #دیپلمات_غیر_حکومتی بودین؟؟

... "جوانان این کشور،فرزندان من هستند..."
چند روز بعد از این حوادث، رهبر انقلاب به شدت از این حرکت ابراز ناراحتی کردند و گفتند: ((حمله به منزل و ماوا و مسکن یک جمعی، به خصوص در شب یا در هنگام نماز،به هیچ وجه در #نظام_اسلامی قابل قبول نیست. #جوانان_این_کشور_فرزندان_من_هستند و هرگونه چیزی که بر این مجموعه ها مایه ی اضطراب و ناراحتی باشد، برای من #بسیار_سخت_و_سنگین است.هر کسی بوده فرقی نمیکند،چه در لباس نیروی انتظامی و چه در غیر آن.
کسانی که در نظام جمهوری اسلامی تخلف میکنند باید با آنان برخورد بشود اما کسی که خطایی نکرده است،و در خانه خود مشغول استراحت است آن هم در محیط جوان دانشجویی،کار بسیار خطا و ناروایی نسبت به او انجام گرفته است)).

#پی_نوشت_2 : جایی واسه پی نوشت باقی نمیمونه!! ایشون رهبر همون نظامی هستند که خیلیا #به_نفعشونه همه چیز رو بهش بچسبونن...
#منطق_مستحکم

اما در میان این "خودسری" ها، برخی نکات جالب هم قابل توجه است.
عزت الله سحابی،از رهبران ملی مذهبی،پس از دستگیری اعتراف می کند فردی را در نیروهای منتسب به حزب الله نفوذ داده تا برای ایجاد تشنج،به اقدامات تهدید آمیز و حملات فیزیکی تحریک نماید.
او همچنین در نامه ای که به دخترش مینویسد و توسط نیروهای امنیتی کشف میگردد میگوید: ((اگر مردم بفهمند که من به یک جوان به ظاهر حزب اللهی پول دادم تا در جهت مقاصد و نیات من عمل کند،آیا برای من آبرویی باقی می ماند؟))
#منبع: روزنامه جمهوری اسلامی 1380/2/19 و 1380/3/13

#پی_نوشت_3 : بیا، یه دوتا سند اطلاعاتی هم ما رو میکنیم...فکر کردین فقط شما بلدین؟ :)
#سند_ما
#سند_شما

☼ ادامه در پست بعد ...

#فتنه_78 #غائله_کوی_دانشگاه #کوی_دانشگاه؛
#سیاست #فتنه #18_تیر_78 #اغتشاش؛

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...