ویژه کنید
عکس و تصویر ارتش سرخ دات کام : هر آمدنی یک رفتنی هم دارد. این جمله می تواند ...

ارتش سرخ دات کام : هر آمدنی یک رفتنی هم دارد. این جمله می تواند...

ارتش سرخ دات کام : هر آمدنی یک رفتنی هم دارد. این جمله می تواند تسلی بخش پایان هر چیز دل انگیزی باشد. اما بدون شک از دست دادن جادوگر فوتبال ایران و آسیا، با همچین جملات کلیشه ای تسلی نخواهد یافت و حسرت خداحافظی با پیراهن سرخِ پرسپولیس تا ابد در دل هواداران پرسپولیس و خودِ علی کریمی خواهد ماند.

علی کریمی، دو سال پیش در چنین روزی پس از به دست آوردن چیزی غریب در تاریخ فوتبالش یعنی جام قهرمانی، در منطقه ای غریب و به دور از عاشقان و سینه چاکانش برای همیشه از فوتبال رفت. او تا آخرین لحظه انتظار تماس مدیران پرسپولیس را کشید اما وقتی دید نه مدنظر سرمربی است و نه رفاقتی با مدیرعامل دارد، میخ ها را بر دیوار زد و کفش ها را برای همیشه آویخت تا فوتبال ایران بدون جادوگر شود و شاهنامه از رستم برود.

برای همچین روز تلخی نه می شود از افتخار آفرینی هایش نوشت، نه از دریبل های ویرانگرش و نه از مردانگی اش. امروز همه باید حسرت بخوریم که چه جواهری را از دست دادیم و اجازه حضورش در تیم محبوبش را ندادیم! خداحافظ علی کریمی، ما چراغ ها را برایت روشن نگه خواهیم داشت تا روزی با تکیه بر صندلی سرمربیگری پرسپولیس، قلب مالامال از عشق ما سرخ ها را باز هم به تپش اندازی...

محمدهمتی/ ارتش سرخ دات کام


دوسال گذشت از جدایی 8مقدس

(oT-T)尸
#Ava sh
#جادوگر
#8مقدس
#گریه (♡μ_μ)

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...