:heavy_large_circle:️ ابر حریفی که پیروزی حلب را رقم زد!#حمی...

:heavy_large_circle:️ ابر حریفی که پیروزی حلب را رقم زد!


#حمیدرضا_شاه_نظری، تحلیلگر مسائل راهبردی

:up-pointing_red_triangle:اکنون بیش از سه سال از اتخاذ #تاکتیک #نرمش_قهرمانانه می گذرد. ایران توانسته موج اثرگذاری روانی آمریکایی ها بر افکار عمومی را در موضوع #مذاکرات، مهار کند. در ایران دیگر کمتر کسی خوشبین به آمریکا و وعده هایش است. #برجام به مرداری تبدیل شده که آفرینندگان آن نیز از مواجهه با آن ترس دارند و نماد #فریبکاری آمریکا و #وطن_فروشی آمریکاپرستان شده است. از طرفی #حلب به عنوان مهمترین شهر تحت اشغال تروریست ها در #سوریه، آزاد شده و #موصل در آستانه آزاد شدن است. این به این معناست که تمام نقشه ها و آرزوهای #ترکیه و #عربستان و در رأس آن آمریکا بر باد رفته است. #حلب_آزاد_شد ، #مقاومت

:up-pointing_red_triangle:اینجاست که تعبیر «ابرحریف» در گزارش اندیشکده «آمریکن اینترپرایز» معنا دار می شود که چند سال پیش نوشته بود:
«بزرگترین مشکل آمریکا در ایران، حضور یک ابرحریف به نام [آیت الله] #خامنه_ای است که نقشه راه را می شناسد و مردم به او اعتماد آمیخته به اعتقاد دارند.»

:up-pointing_red_triangle: ایران در تراز یک قدرت نوظهور جهانی قرار گرفته که تحولات سیاسی و مناسبات و ترتیبات امنیتی منطقه را مدیریت می کند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...