. در آستانه انتخابات مجلس بود که #زاکانی  نماینده وقت مجلس، ...

.

در آستانه انتخابات مجلس بود که #زاکانی نماینده وقت مجلس، پرده از #شبکه فساد مالی حسین #فریدون برداشت.

او گفته بود: «دو بدهکار بانکی به نام‌های «مالامیر» و «دانیال زاده» با رانت حسین فریدون، برای بانک ملت، 400 میلیون درهم وارد کشور کرده، از طریق صرافی ها تبدیل نموده اند و سپس با کارمزد صفر درصد از خود بانک ملت گرفته، در خود #بانک_ملت سرمایه‌گذاری کردند و سالانه 24 درصد سود گرفتند».
.
.
:heavy_large_circle:️سلسله افشاگری‌های او در این باره بجای اینکه منجر به #برکناری و استیضاح رئیس جمهور شود، برعکس منجر به #شکایت این افراد از زاکانی به جرم افشای حقایق فسادهای مالی آنها شد.
.
.
زاکانی 21 آذر با شکایت وزارت اطلاعات، معاونت حقوقی ریاست جمهوری، #حسین_فریدون و رسول دانیال زاده به دادگاه کشانده شد

اما

با رای قاطع دادگاه بر اساس مستنداتش، #تبرئه شد!
.
.

:white_left_pointing_backhand_index:حال باید از رئیس جمهور پرسید: آیا وقت آن نرسیده سرمنشا شبکه فساد سازمان یافته در دولت خود یعنی برادرتان را برکنار کنید؟

و دامن خود را از فساد اطرافیان پاک کنید؟!
.
.

:white_left_pointing_backhand_index: باید از نمایندگان مجلس پرسید: آیا وقت آن نرسیده که بجای اذن واردات #فیلم و #کالا از کره جنوبی، کمی هم #فرهنگ مبارزه با فسادشان را وارد کشور کنید؟! رئیس جمهور کره جنوبی همین چند روز پیش بدلیل تخلف مالی دوست قدیمی اش استیضاح و برکنار شد تا کل کشور سالم بماند و فساد از در و دیوار مملکتشان نریزد!
.
.

:white_left_pointing_backhand_index:باید از برخی نمایندگان #هوچی_گر هم پرسید، راستی مگر زاکانی نماینده مجلس نبود؟!

چرا بخاطر افشای حقیقت ( و نه دروغ) دادگاهی اش کردید و هیچ کس هم شب دادگاه درب منزل این مرد شجاع و حقگو و حقجو، معرکه نگرفت و سوپرمن بازی درنیاورد؟!
.
.

:white_left_pointing_backhand_index: بعضی وقتها تعارف ها را هم باید کنار گذاشت. دوست دارم از اکثریت #مردم_تهران هم بی تعارف بپرسم، آیا لیاقت ما #لیست و مجلسی بود که از آن دختر #صفدر و #پدرش دربیاید، یا یک مبارز واقعی با فساد؟!

کدامیک لیاقت و حق ما بود واقعا؟!

محمد عبدالهی
_______
کانال مطالب راهبردی
:white_right_pointing_backhand_index: :ballot_box_with_check:️ @abdollahy
.
.
#رسوایی #فریدون #حرام_خور #حرامیان_نجومی #دزدهای_بیت_المال #بیت_الحال #رسوایی #جیغ_بنفش #حقه_بازی #حقه_بازهای_رسانه‌ای #شارلاتانهای_سیاسی #خائن #نانجیب_ها #دروغگویان #مایه_شرمساری #مایه_شرمساری_دولت_روحانی #نه_به_روحانی


#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...